"Hotel Paradise" zachwyca widokamiyoutube.com TVN7

Oglądacie "Hotel Paradise"? Rajska wyspa robi wrażenie

"Hotel Paradise" zawsze przyciąga widzów przed telewizory. Nie tylko urodziwi uczestnicy i emocjonujące wyzwania są dla nich interesujące. Krajobrazy zapierają dech w piersiach, wyglądają niemal jak z filmu o życiu w luksusie.

"Hotel Paradise" gości na antenie TVN 7 od niedawna. Pierwszy sezon swoją premierę miał w lutym 2020 roku. We wrześniu stacja zaczęła emisję drugiego. Za oknami robi się coraz chłodniej, nic zatem dziwnego, że Polacy chętnie oglądają kontrowersyjne reality show. Dzięki niemu mogą choć odrobinę przybliżyć się do klimatu wakacji dzięki cudownym widokom przywodzącym na myśl egzotyczne lato.

Ważny apel Agaty Dudy do wszystkich Polaków. Potrzebna każda pomoc, chodzi o wyjątkowe miejsceWażny apel Agaty Dudy do wszystkich Polaków. Potrzebna każda pomoc, chodzi o wyjątkowe miejsceCzytaj dalej

"Hotel Paradise" powala widokami

Grupa atrakcyjnych singli wyjeżdża na rajską wyspę, gdzie spędzają razem czas w luksusowym hotelu. Co tydzień ktoś odpada, a na ich miejsca wchodzi nowa osoba. Aby jak najdłużej zostać w programe trzeba dobrze grać, manipulować, knuć intrygi i zakładać sojusze. Wciągająca fabuła często zaskakuje, bowiem uczestnicy miewają nieprzewidywalne pomysły, a ich plany często są bardzo złożone. To jednak nie wszystko, co kusi widzów reality show - ciężko oderwać oczy nie tylko od ciał w kostiumach kąpielowych, ale tez od urzekających widoków w tle.

Dzisiaj grzeje: 1. Pani Karolina była w Tatrach. Wszystko widziała, turysta nie żyje
2. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
3. Trzęsienie ziemi i Ianos, żywioł uderzył bez litości. Dantejskie sceny w Grecji

Wszystko dzieje się na indonezysjkiej wyspie Bali. Równikowy, wilgotny klimat sprzyja rozwojowi egzotycznej roślinności, którą często widać w telewizji. Palmy, zielona trawa, bezchmurne niebo sprawiają, że chciałoby się wskoczyć do basenu razem z singlami z programu. Z pewnością wiele osób zdecyduje się spędzić wakacje właśnie tam. Zresztą już sama nazwa wskazuje, że wszyscy spędzają czas w niezwykłym miejscu - tytułowe "paradise" można przetłumaczyć z angilskiego właśnie jako "raj". Trzeba się zgodzić - miejsce jest bajeczne.

Jeśli chcecie nadrobić zaległości w oglądaniu show, możecie zajrzeć na kanał TVN7 w serwisie Youtube, gdzie zamieszczane są najciekawsze fragmenty. Oglądacie "Hotel Paradise"? Lubicie uczestników i prowadzącą? A może skupiacie się na widokach jak z pocztówki? Dajcie znać w komentarzu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, co wyrabiał Polak we Francji. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. Najpiękniejszy kot na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju

Następny artykuł