Hotel Paradise wokół hituFot. www.instagram.com/hotelparadise.tvn7

Burza wokół hitu TVN. Gwiazdę "Hotelu Paradise" poniosło

Hotel Paradise znalazł się w centrum burzy medialnej po ostatnich wydarzeniach. Afera dotyczy jednego z uczestników, który zwrócił na siebie uwagę mediów. Na program wylała się fala krytyki oburzonych widzów. Wszystko rozpoczęło się zaraz po premierze nowego sezonu randkowego show TVN. Pojawiła się także reakcja pozostałych osób biorących udział w produkcji.

HotelParadise, wraz z rozpoczęciem nowego sezonu, znalazł się w centrum burzy medialnej. Show produkowane przez TVN szybko wywołało aferę, która dotyczy zachowania jednego z uczestników. W mediach pojawiło się mnóstwo głosów krytyki. W tej sprawie stanowisko zajęły już pozostałe osoby biorące udział w produkcji. Pierwszy odcinek nowej serii pojawił się na głównym kanale stacji, chociaż dotychczas był emitowany przez TVN7.

Znoszą zakaz w Polsce. Chodzi o czerwone strefyZnoszą zakaz w Polsce. Chodzi o czerwone strefyCzytaj dalej

Hotel Paradise tym razem przeniósł się na Bali. Chociaż randkowe show ma dość jasno określony charakter, to niektórzy uczestnicy przyjechali na plan ze zbyt wielkim entuzjazmem. Mowa przede wszystkim o Łukaszu, treneru personalnym, który postanowił od razu dać do zrozumienia jednej z dziewczyn, że ta bardzo mu się podoba. Po tym wiele osób stwierdziło, że młody mężczyzna przekroczył granice.

Hotel Paradise - zachowanie jednego z uczestników oburzyło widzów

Biorący udział w programie Hotel Paradise Łukasz, zainteresował się Anią. Uczetnik nie poprzestał jednak na komplementach i przekroczył granice, wielokrotnie łapiąc dziewczynę za kolano. To wyraźnie nie spodobało się Ani, która opowiedziała o tym przed kamerami. Uczestniczka dała jasno do zrozumienia, że Łukasz przekroczył jej strefę komfortu.

Chociaż Hotel Paradise to randkowe show, Łukasz najwyraźniej zapomniał, że tak jak wszędzie, na planie również obowiązują pewne zasady, których nie powinno się łamać. Trener personalny, przekonany o swojej atrakcyjności, pozwala sobie na bardzo odważne zachowania, które zdaniem niektórych widzów, przekraczają granice dobrego smaku. Jest to także jeden z najaktywniejszych uczestników. W obiekcie jego zalotów znalazła się nie tylko Ania, ale również Magda z Białegostoku.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport
2. Ryanair, WizzAir i LOT podjęły ostateczne decyzje. Niestety
3. Nie wpuścili jej do sieciówki za brak maseczki. Klientka zdecydowała się na desperacki krok (VIDEO)

Mimo afery, która wynikła z powodu zachowania Łukasza, wiele wskazuje na to, że Hotel Paradise stanie się jednym z najpopularniejszych programów TVN. Flirty między uczestnikami chętnie ogląda mnóstwo widzów. Fragmenty można zobaczyć także na nagraniach, które pojawiają się na Instagramie @hotelparadise.tvn7. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o Polskiej aktorce, która pokazała piękne zdjęcie z podróży poślubnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje wielka legenda boksu. Miał zaledwie 57 lat, straszliwa choroba pokonała go w mgnieniu oka
  2. Powrót do szkół. W Polsce zamknięto już kilka placówek, ważna informacja dla rodziców
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Wydaje się, że na zdjęciu widać kawałek suchej ziemi, ale w rzeczywistości jest inaczej. W ostatniej chwili nadeszła pomoc

Źródło: o2.pl

Następny artykuł