hotel na wodzieFot. Instagram/hthouseboats

Odpocznij wśród fal na wodzie. Cudowny hotel w Polsce

Hotel na wodzie to wyjątkowa propozycja dla wszystkich ludzi poszukujących miejsca, w którym będą mogli naprawdę wypocząć. To miejsce znajduje się w Polsce i ukołysze cię do snu.

Hotel idealny nie może być tylko miejscem, w którym spędzimy noc, wyjedziemy i zapomnimy o nim na zawsze. Tak działają tanie motele, które wybieramy na szybko, będąc w kryzysowej sytuacji, a jadąc na kilkudniowy urlop, podczas którego chcemy się zrelaksować, trzeba wybrać miejsce idealne.

Wprowadzono stan zagrożenia w europejskim kraju. Niebezpieczeństwo wybuchu wulkanuWprowadzono stan zagrożenia w europejskim kraju. Niebezpieczeństwo wybuchu wulkanuCzytaj dalej

Taki właśnie dla wielu okazać się może niesamowity hotel, który stworzony został na wodzie. Spokojne fale ukołyszą cię do snu, a obudzi cudowny wschód słońca, który zapewni energię i dobry humor na cały dzień. Wakacje w tym miejscu z pewnością spodobają się wielu, a najlepsze jest to, że miejsce to znajduje się w polskim Mielnie.

Hotel na wodzie pomysłem na urlop?

Niezwykły domek na wodzie to nie pojedyncza inicjatywa, a cała seria niezwykłych hoteli. Turyści do wyboru mają aż 10 lokalizacji, a obiekty dostępne są przez cały rok. Dostosowane są również do potrzeb każdego turysty, istnieją bowiem zarówno warianty budżetowe w przystępnej cenie, jak i te wyposażone w kominek, saunę czy jacuzzi.

Każdy z nich jest stylowo urządzony, a wszystkie łączy jedno - są doskonałą propozycją dla fanów bliskości wody oraz zasypiania przy kojącym szumie morskich fal. Zlokalizowane są w Mielnie, a ich ceny wahają się od 350 zł do 1300 zł za dobę - zależnie od wybranego wariantu oraz terminu.

Internauci są zachwyceni

Pomysł hoteli na wodzie zdecydowanie przypadł do gustu polskim turystom. W sezonach urlopowych domki cieszą się ogromną popularnością i rezerwować je trzeba z wyprzedzeniem. Profil tej lokalizacji na Instagramie również pełen jest komplementów i pochlebnych komentarzy. Trudno się zresztą dziwić, bo wypicie porannej kawy na pływającym tarasie, patrząc na przepiękne morze jest warte każdej ceny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
  3. Policjanci ostrzegają. Tak się może skończyć zła pozycja podczas jazdy samochodem
  4. Najmroczniejszy las w całej Polsce. Przez legendy o Wysokim Kamieniu cierpnie skóra
  5. Kolejne podejrzenie koronawirusem w Polsce. Kobieta w szpitalu, wróciła z Chin
  6. Satelity pokazały śnieg na Węgrzech, choć w tym roku jeszcze nie padał. Wyjaśnienie zagadki jest smutne
  7. Kolejne przypadki podejrzenia wirusa z Chin w Polsce. Są w trzech wielkich miastach

Źródło:Skyscanner

Następny artykuł