hotel sopot filmfot. youtube.com/Hotel Sopot

Hotel Sopot nie poddaje się pandemii. Film, który podnosi na duchu

Hotel Sopot nie przyjmuje niestety obecnie gości. Pracownicy jednak w oczekiwaniu na grali film, który ma podnieść na duchu nie tylko hotelarzy.

Każdy hotel dotknięty jest właśnie wielkim kryzysem epidemiologicznym. Nie wiadomo, kiedy dobiegnie końca, a pracownicy wyczekują kolejnego sezonu. Personel hotelu Sopot postanowił umilić sobie czas oczekiwania nagrywając pocieszający filmik.

Z ostatniej chwili: przedłużono zamknięcie granic Polski. Wiadomo do kiedyZ ostatniej chwili: przedłużono zamknięcie granic Polski. Wiadomo do kiedyCzytaj dalej

Hotel Sopot podtrzymuje na duchu

Z powodu wielkiego kryzysu, z którym obecnie mierzy się branża hotelarska, pracownicy starają się wspierać siebie nawzajem w trudnych chwilach. Dlatego personel hotelu Sopot nagrał wyjątkową piosenkę oraz nagrał teledysk, którego miejscem akcji stało się ich stanowisko pracy.

Piosenka "Jeszcze będzie sezon" powstała ku pokrzepieniu hotelarskich serc i służy jako wsparcie dla wszystkich osób szczególnie dotkniętych kryzysem. Pracownicy wykorzystując swoje muzyczne pasje wspólnie stworzyli wyjątkowy film, wykorzystując melodię znanej piosenki Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Na nagraniu widać jak w pustym hotelu pracownicy snują się po korytarzach, łąwią ryby, śpią na recepcji, żeby w końcu po długim czasie oczekiwania powitać pierwszego gościa. Pomysł spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem, co można wyczytać w komentarzach.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejny kraj w Europie przebił tragiczny bilans Chin. Ogromna umieralność nie tylko we Włoszech
2. Już w lipcu wejdą nowe przepisy. Rząd oszacował ilu Polaków straci przez nie prawo jazdy

- W czasach, w których hotelarze otrzymują tylko najgorsze informacje, a bezruch w biznesie staje się nie do wytrzymania, trzeba walczyć o motywację pracowników i o zdrowie psychiczne. Wspólnie więc z zespołem Hotel Sopot (przy zachowaniu wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa) skomponowaliśmy i nagraliśmy piosenkę - czytamy na facebookowym fanpage'u hotelu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo smutne. Wiadomo, co dzieje się z noworodkiem zmarłej 27-letniej Polki, która miała koronawirusa
  2. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Ogromny hejt na Roberta Lewandowskiego. Znany dziennikarz staje w obronie piłkarza

źródło: wp.pl

Następny artykuł