Hotel zaskakuje dziwnym daniem w menupikrepo.com

Zobaczyliśmy menu Hotelu Pekin i odebrało nam mowę. Jedna pozycja jest wyjątkowo niepokojąca

Hotel Pekin położony w jednej z popularnych miejscowości turystycznych w Polsce zaniepokoił przyjeżdżających. Wszystko z powodu znajdującej się tam restauracji. W menu można zobaczyć propozycję dania, która wygląda niepokojąco.

Hotel Pekin to niezywkle charakterystyczny budynek, który można znaleźć w popularnym mieście nad polskim morzem. To trzygwiazdkowy obiekt, który zadziwia nie tylko swoim wyglądem, ale również pewną propozycją. Chodzi o danie, które można znaleźć w menu hotelowej restauracji.

Już się zaczęło, żywioł uderzył bezlitośnie. Nagranie z polskiego miasta przyprawia o ciarkiJuż się zaczęło, żywioł uderzył bezlitośnie. Nagranie z polskiego miasta przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

Hotel zadziwia niepokojącym daniem

Władysławowo to miasto, w którym można znaleźć Hotel Pekin. Budynek wzorowany jest na charakterystycznych budowlach dla Chin. Główną inspiracją był pałac zimowy Bogd Khana w Ułan Batorze. Jak podają właściciele, dach hotelu wykonano z ceramiki, którą "sprowadzoną z położonej na północ od Pekinu fabryki, szczycącej się 1200-letnią tradycją w produkcji tego typu wyrobów".

Miejsce oferuje 36 pokoi dla jednej lub dwóch osób, a także 6 apartamentów. Dostępny jest również bezprzewodowy internet oraz prawdziwe chińskie meble, oświetlenie i dodatki. Jest jeszcze jednak, coś co najbardziej zadziwia klientów.

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. "Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy"
2. W końcu stało się. Polska trafiła na żółtą listę, nowe obostrzenia dla każdego
3. Trik niby wszyscy znamy, a i tak dajemy się nabrać. W efekcie wydajemy jeszcze więcej

W hotelowej restauracji można znaleźć niepokojące danie. W menu w sekcji "zakąski" można znaleźć ofertę dania, które nazwano "kurczak w kawałkach o dziwnym smaku". Cóż może kryć się za taką nazwą? Wiadomo jedynie, koszt zamówienia to 25 złotych. Jakiś czas temu pisaliśmy o innym, dziwnym daniu. Można o tym przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemcy pogrążone w żałobie. Uwielbiana gwiazda zmarła w trakcie snu, miała tylko 40 lat
  2. Jacek Kurski posunął się do strasznego czynu. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów
  3. Niestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawiali
  4. Niestety, koniec. Zacznie się już w weekend, wielu Polaków będzie zrozpaczonych
  5. Tragiczne doniesienia zza granicy, są ofiary. Dym widać z wielu kilometrów, spłonął hotel w kurorcie
  6. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody

Źródło: Noizz

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł