hotel policjapixabay.com/arembowski

Policja weszła do polskiego hotelu. Znaleźli tam sprzęt, którego za żadne skarby nie powinno być

Hotel z całą pewnością nie służy do tego rodzaju działalności. Policja, która odwiedziła obiekt w jednej z polskich miejscowości, znalazła tam sprzęt, którego za żadne skarby nie powinno być.

Hotel to obiekt, który z reguły powinien służyć do obsługi gości, którzy chętnie spędzają w nich swoje urlopy. 62-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego w południowo-zachodniej Polsce zapomniał jednak o tym i postanowił wykorzystać swoją nieruchomość w zupełnie innym celu.

Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobieTragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobieCzytaj dalej

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ze Szklarskiej Poręby i policjantów z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze. Wszystko dlatego, że w swoim hotelu uprawiał marihuanę. Funkcjonariusze na terenie obiektu zabezpieczyli 852 rośliny w różnej fazie wzrostu, z których można uzyskać blisko 100 tys. porcji handlowych gotowego narkotyku, a także zabezpieczyli ponad 3 kg suszu.

Hotel zamieniony w prawdziwe "spa" dla roślin

Z zabezpieczonych przez policjantów narkotyków można było uzyskać niemal 100 tys. porcji handlowych. Wartość znalezionych roślin funkcjonariusze wycenili na około milion złotych.

62-latek swoją plantację urządził w należącym do niego mieszkaniu, ale także w budynku, który w przeszłości pełnił funkcję hotelu. Mężczyzna przerobił hotelowe pokoje i stworzył w nich małe szklarnie, gdzie rośliny miały znakomite warunki do rozwoju. Szklarnie wyposażone były w urządzenia sterujące temperaturą oraz profesjonalne oświetlenie i wentylację.

Jak możemy dowiedzieć się z komunikatu opublikowanego przez dolnośląską policję, Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze zastosowywał wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo przedsiębiorczemu hotelarzowi grozi nawet 10 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  3. Krzyki i panika na pokładzie samolotu. Wpadli w huragan, pilot 5 razy próbował lądować
  4. Nie tylko WizzAir z Polski. Nagrania samolotów walczących z huraganem wywołują ciarki, ale pilotom należą się brawa
  5. Będzie nowe województwo na południu Polski? Nie wszyscy się ucieszą, "temat jest w obiegu"
  6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną

źródło: turystyka.wp.pl

Następny artykuł