hotel pluskwyScreen/youtube/Stefan Cym

Ciemne kropki na ścianie w hotelowym pokoju? Jak najszybciej uciekaj, to okropny znak

Hotel powinien pozwolić turyście na błogi odpoczynek, niestety jednak nie zawsze tak jest. Jeśli na ścianie w swoim pokoju zobaczysz ciemne kropki, jak najszybciej uciekaj. To znak czegoś naprawdę ohydnego.

Hotel zwykle dba o swoich gości, zapewnia im miejsce do odpoczynku oraz wygodę, za którą każdy jest w stanie zapłacić, będąc w podróży. Niestety często, nawet mimo wygórowanej ceny, przychodzi przyjezdnym spać w warunkach, które wołają o pomstę do nieba. O ile niewygodne łóżko jeszcze da się wytrzymać, o tyle, jeśli zauważysz na ścianach ciemne plamki, powinieneś uciekać z tego ośrodka jak najszybciej.

Uratowali dziesiątki tysięcy zwierząt z pożarów w Australii. Rodzina słynnego Uratowali dziesiątki tysięcy zwierząt z pożarów w Australii. Rodzina słynnego "Łowcy Krokodyli" robi wspaniałe rzeczyCzytaj dalej

Niestety wiele schronisk i hoteli nie dba wystarczająco o porządek, a standardy czystości pozostawiają wiele do życzenia w różnych częściach świata. Oglądanie pokoju warto zacząć od oglądania ścian, bo jeśli są na nich ciemne ślady, może to oznaczać obecność w budynku ohydnych pluskiew.

Hotel niestety nie zawsze zapewni Ci odpowiednie warunki wypoczynku

Pluskwy są wyjatkowo nieprzyjemne, uporczywe i obrzydliwe. Pojawić się mogą w hotelach niemalże na całym świecie, a często czają się nawet w tych budynkach, po których zupełnie byśmy się tego nie spodziewali. Potrafią się maskować i nie widać ich na pierwszy rzut oka, jednak ciemne plamki na ścianach to pierwszy symptom, który powinien turystę skłonić do przemyślenia noclegu w takim miejscu.

Niedawno głośno było o tym, że z problemem pluskiew zmagają się Stany Zjednoczone. Robactwo pojawiało się tam nawet w zadbanych, porządnych hotelach. Na ścianach pluskwy zwykle pozostawiają ślady swoich odchodów. Wyglądają jak cieniutkie, brązowe dróżki, które często zlokalizowane są w okolicach łóżka. Gdy je zauważymy, warto wytrzepać materac i zajrzeć pod niego - bardzo możliwe, że znajdziemy tam całą kolonię tych niewielkich, brązowych robaczków.

Konsekwencje mogą być bardzo nieprzyjemne

Niestety pluskwy mogą nam znacznie uprzykrzyć urlop. Aktywne są zwłaszcza w nocy, kiedy pokrywają ciało człowieka i dotkliwie je gryzą. Skutkuje to pojawieniem się brzydkich bąbli, a najgorsze jest to, że bardzo łatwo je również przewozić za sobą dalej - np. na ubraniach czy w bagażu.

Niejeden turysta tak nieprzyjemny problem przywiózł z wakacji do swojego domu. Niestety późniejsze pozbycie się go jest bardzo długotrwałe i czasochłonne. Często oczyszczanie mieszkania z pluskiew trwa nawet kilkanaście dni, warto również w takim przypadku zainwestować w pomoc specjalistów, aby mieć pewność, że więcej nie zostaniemy pogryzieni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Burze bez deszczu i ogniowe tornada. Pożar w Australii trwa, miejscami powstał już mikroklimat
  2. Przystanki i dachy domów pokryte trawą, specjalnie dla owadów. Niezwykły pomysł europejskiego miasta
  3. Nietrzeźwy kierowca wjechał w grupę turystów. 6 osób nie żyje, kilkanaście rannych, okropne informacje z Włoch
  4. Zadziwiające doniesienia z Rosji. Pod 30 samochodami pękł lód, wszystkie wpadły do wody [FILM]
  5. Będzie problem z noclegami w niektórych miastach. Musisz się pośpieszyć albo zrezygnować
  6. Dziś urodziny ma wyjątkowy, polski podróżnik. Jeden z najsłynniejszych alpinistów na całym świecie

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł