hostel przerażające odkrycieFot. Pixabay.com/arembowski

Horror. Przeraźliwe odkrycie w hostelu w centrum Polski. Łzy same cisną się do oczu

Hostel znalazł się w centrum uwagi w związku z przerażającym odkryciem. W noclegowni znajdującej się w środkowej części Polski znaleziono zwłoki małego dziecka. Służby rozpoczęły już badanie okoliczności tych tragicznych wydarzeń. Prokuratura dotarła już do matki dziewczynki. Historia poruszyła media.

Hostel w centralnej części Polski miejscem strasznego odkrycia. Na terenie noclegowni znaleziono zwłoki małego dziecka. Po zawiadomieniu służb, śledztwo w tej sprawie rozpoczęła już policja wraz z prokuraturą. Organy dotarły już do matki dziewczynki i jej partnera. O szczegółach dotyczących dramatycznych wydarzeń informują RMF24 oraz TVP Bydgoszcz.

Od dziś nowe obostrzenia. Miliony Polaków będzie obowiązywał nowy reżim sanitarnyOd dziś nowe obostrzenia. Miliony Polaków będzie obowiązywał nowy reżim sanitarnyCzytaj dalej

W centrum uwagi mediów znalazł się hostel we Włocławku, w którym doszło do przerażającego odkrycia. Na terenie obiektu odnaleziono zwłoki 10-miesięcznej dziewczynki oraz 41-letnią matkę dziecka. Policja i prokuratura bada teraz okoliczności, w jakich doszło do tragedii. Na miejscu przebywał także partner kobiety. Oboje zostali zatrzymani przez służby.

Hostel we Włocławku w cieniu tragedii. Znaleziono zwłoki 10-miesięcznego dziecka

Po tym, jak hostel we Włocławku został przeszukany przez służby, policja trafiła na 10-miesięczną dziewczynkę, która nie dawała oznak życia. Patomorfolog nie stwierdził żadnych widocznych obrażeń na ciele dziecka. Zwłoki zostały skierowane na sekcję zwłok. Prokuratura bada teraz okoliczności, w jakich doszło do tej przerażającej tragedii. Matkę dziewczynki i jej partnera zatrzymano.

Przeszukując hostel, policja dotarła do matki 10-miesięcznej dziewczynki. Zarówno kobieta, jak i jej partner byli nietrzeźwi, jak sugeruje PAP. Ze względu na swój stan nie mogli logicznie wyjaśnić, co się stało z dzieckiem. Jak informuje PAP, dziewczynka miała wadę rozwojową i prawdopodobnie nie żyła już od kilku dni. Wciąż jednak nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie
2. Pracuje na planie "Naszego nowego domu" od 5 lat. Zdradził szczegółowe kulisy
3. Już od jutra. Duże zmiany dla wyjeżdzających z Polski. Nagły zwrot akcji

Ze względu na złożoność tej sprawy, śledczy nie udzielili jeszcze komentarza w sprawie podejrzeń. Matka z dzieckiem znajdowały się pod opieką MOPR. To właśnie jednostka pomocy społecznej zgłosiły organom ich zaginięcie. Na rozstrzygnięcie prokuratury trzeba będzie jeszcze poczekać. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tragicznym finale podróży w bagażniku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociątko oszalało na punkcie pizzy. Zabawne wideo sprawia, że uśmiech sam ciśnie się na usta
  2. Poczta Polska wprowadza ogromne zmiany. Koniec z kolejkami w placówkach?
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Chciał oddać koty przed wyprowadzką za granicę. Prawda okazała się być inna, wolontariusze są wściekli

Źródło: RMF24/TVP Bydgoszcz

Następny artykuł