Holandia zaginiona.

Wielkie poszukiwania Polki w Holandii. Julia ma tylko 14 lat, pilny apel policji

Holandia stała się miejscem przykrego wydarzenia. Zaginęła 14-letnia Julia. Rodzina nie ma z nią kontaktu, policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach Polki.

Holandia jest miejscem zamieszkania tysięcy Polaków. Wielu przyjeżdża tam tylko do pracy, czasem sezonowo, niektórzy jednak decydują się na zamieszkanie tam na stałe. Tak jest właśnie z rodziną Julii Walickiej, która mieszka w miejscowości Drachten.

Śmiertelny wirus jest już w Europie? Cztery osoby w szpitalu, lotniska w Polsce reagująŚmiertelny wirus jest już w Europie? Cztery osoby w szpitalu, lotniska w Polsce reagująCzytaj dalej

Teraz pojawiły się niepokojące informacje o zaginięciu dziewczyny. Julia ma zaledwie 14 lat, wyszła z domu we wtorek po południu i do tej pory nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jak podaje Wirtualna Polska, istnieje zagrożenie dla jej życia oraz zdrowia.

Holandia: trwają poszukiwania 14-letniej Polki

Julia Walicka ostatni raz widziana była we wtorek w Drachten po godzinie 14:00. Poruszała się niebieskim rowerem Batavus. Pojawiły się informacje, że mogła zabrać ze sobą dodatkowe ubrania.

Od tamtej pory nie nawiązała z bliskimi kontaktu, nikt nie wie, gdzie się znajduje. Grupa "Zaginieni przed laty" na Facebooku poinformowała, że rower rzekomo miał zostać odnaleziony, jednak w jego pobliżu nie było zaginionej. Nie natrafiono także najprawdopodobniej na żadne jej ślady, które mogłyby ułatwić poszukiwania.

Julia ma brązowe oczy oraz włosy koloru ciemny blond. Jest szczupłej budowy ciała, a w chwili zaginięcia miała na sobie czarny kombinezon z pionowym paskiem na nodze. Na to włożony miała płaszcz koloru kremowego typu "body". Jej buty były rodzaju sportowego, kolor biały.

Policja oraz rodzina 14-letniej Polki apeluje o pomoc. Nie wiadomo, dokąd się udała, służby więc proszą o kontakt każdą osobę, która może mieć jakiekolwiek informacje. Przekazywać je można pod numerami 0900-8844 lub 0800-6070, koniecznie trzeba podać nr referencyjny 2020020377. Jeśli pomocne informacje o zaginionej mają osoby spoza Holandii, powinny zgłosić to pod nr +31793459876.

holandia julia

fot. www.hartvannederland.nl/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła nie może przeboleć końca związku z Piotrem? Wyznała, jak to jest być samotną matką, padły mocne słowa (FOTO)
  2. Policja wnioskuje o karę za pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Odbył się zgodnie z wolą rodziny
  3. Na skraju lasu znaleźli opuszczony dom. Widoku jego wnętrza nie zapomną do końca życia
  4. Koszmarny dramat w parku rozrywki. W Europie doszło do najgorszego, ratownicy nic nie mogli zrobić
  5. Tragedia, 147 osób nie żyje, w przyczynę trudno uwierzyć. Smutne wiadomości ze świata
  6. W trakcie Mszy pies zaczepił księdza. Prawda o zwierzaku urzekła ludzi na całym świecie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł