Hiszpania pożarFot. Pixabay.com/arenkens

Pilna ewakuacja, pożar na lotnisku. Wszystkie loty zostały odwołane, wiadomości zza granicy niepokoją

Hiszpania przekazała bardzo niepokojące informacje. Na jednym z popularnych lotnisk doszło do pożaru. Zarządzono pilną ewakuację wszystkich pasażerów, port lotniczy został zamknięty, a wszystkie loty odwołane.

Hiszpania przykuła uwagę mediów z całej Europy. Na lotnisku w Alicante doszło w środę późnym wieczorem do pożaru, który był na tyle poważny, że zarządzono pilną ewakuację wszystkich osób przebywających w budynku. Port został zamknięty, a jego funkcjonowanie zawieszono, wszystkie loty w najbliższych godzinach zostały odwołane.

Polacy zostali wyrzuceni z norweskiego samolotu. Nie zgadzają się z oskarżeniami liniiPolacy zostali wyrzuceni z norweskiego samolotu. Nie zgadzają się z oskarżeniami liniiCzytaj dalej

Jak podają media, lotnisko pozostanie zamknięte przynajmniej do popołudnia w czwartek, lecz możliwe, że termin ten zostanie przedłużony, jeśli zajdzie taka potrzeba. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

Hiszpania: pożar lotniska w Alicante

Jak podają zagraniczne media, pożar pojawił się na dachu budynku. Wciąż nie udało się ustalić, co było jego przyczyną, eksperci już zajmują się tym tematem.

Przypomnijmy, Hiszpania na swoim terytorium ma wiele lotnisk, jednak port lotniczy w Alicante jest jednym ze szczególnie lubianych przez turystów. W 2019 roku obsłużonych tam zostało blisko 14 milionów pasażerów. Zgodnie ze statystykami, pod względem ruchu, jest to piąte, najbardziej oblegane lotnisko w całej Hiszpanii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piekło w warszawskim autobusie. Koszmar niepełnosprawnej trwał kilka godzin
  2. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  3. Dlaczego musisz pokazywać kartę pokładową, robiąc zakupy na lotnisku? Prawda może zaskoczyć wielu
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Dziesiątki ludzi oszukanych, trzeba bardzo uważać
  5. Samolot musiał pilnie lądować awaryjnie. Uderzył w ogromny rój, zdjęcia wyglądają niewiarygodnie
  6. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka

Źródło: Interia

Następny artykuł