Hel miał być punktem docelowym pasażerów, jednak kurs zatrzymalu funkcjonariusze.Fot. Wikipedia.org/MOs810/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl (zdjęcie poglądowe)

Jechali pociągiem na Hel. Nagle maszyna stanęła. Rozpoczęła się niecodzienna akcja

Hel - to tutaj docelowo miał dotrzeć skład pociągu linii z południa, jednak kurs przerwała interwencja służb. Okazało się, że jeden z pasażerów dopuścił się czynu karalnego na jednej ze współtowarzyszek podróży.

Hel miał być punktem docelowym dla wielu pasażerów kursu łączącego czeski Bohumin z polskim wybrzeżem, jednak w trakcie podróży doszło do skandalicznej próby jednego z uczestników połączenia. W sprawie interweniowały krajowe służby, a podejrzanym zajmie się prokuratura z województwa łódzkiego. Podejrzany może usłyszeć jedne z cięższych zarzutów z kodeksu karnego.

Dantejskie sceny w ośrodku wypoczynkowym nad polskim morzem. Prawdziwy horrorDantejskie sceny w ośrodku wypoczynkowym nad polskim morzem. Prawdziwy horrorCzytaj dalej

Kurs Bohumin - Hel przerwany przez służby

O sprawie poinformowali dziennikarze serwisu Kontakt24. Redakcja otrzymała wiadomość o podejrzeniu popełnienia przestępstwa jednego z pasażerów kursu Bohumin - Hel. Sprawcą miał być 36-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Na odcinku między Częstochową a Radomskiem doszło do zatrzymania mężczyzny przez innych uczestników kursu. Potencjalny sprawca miał dopuścić się czynu z KK. w godzinach wieczornych.

- Około godziny 21:40 na trasie Częstochowa-Radomsko doszło do zatrzymania 36-letniego mieszkańca województwa śląskiego. Prokuratora prowadzi czynności w kierunku usiłowania zgwałcenia - poinformował cytowany przez Kontakt24 podinspektor Włodzimierz Czapla z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Kurs na Hel z gwałcicielem?

Według internauty, który poinformował redakcję Kontakt24 o zdarzeniu, służby interweniowały już na stacji w Radomsku (województwo łódzkie). Kurs na Hel został przerwany w celu wyprowadzenia podejrzanego i wyjaśnienia okoliczności (nie był to jednak postój porównywalny do innego kursu na Pomorze). Komenda nie podała personaliów potencjalnej pokrzywdzonej. Wiadomo tylko, że podejrzanego jeszcze w trakcie jazdy zatrzymali współpasażerowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość z Mielna. Poszli "tylko" po rybę do smażalni
2. Jeden z największych banków w Polsce w poważnych tarapatach? Analitycy radzą jak najszybciej podjąć działania

- Policja zatrzymała go na stacji w Radomsku, gdzie ze względu na prowadzone czynności, pociąg stał dwie godziny. Sprawą zajmuje się prokuratura w Radomsku - relacjonował cytowany przez Kontakt24 podinspektor Czapla.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciech Szczęsny krytykowany po meczu Ligi Mistrzów. "Został ośmieszony"
  2. PKO BP wprowadziło bardzo ważną zmianę. Każdy klient powinien ją poznać, aby wiedzieć, jak postępować
  3. 160 osób zginęło. Tragiczne wiadomości z Polski
  4. 3 kraje zamykają się na Polaków. Kwarantanna obowiązkowa
  5. Karygodne sceny na plaży w Gdyni. Skandal, niedaleko bawiły się dzieci
  6. Zasadziła kocimiętkę w ogrodzie. Pewnego ranka zdębiała, gdy wyjrzała przez okno

Źródło: Kontakt24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł