Hel łatwiej dostępny dzięki nowym połączeniomFot. wikimedia.commons/ Jg44.89/ CC BY 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.en

Cudowna wiadomość dla turystów odwiedzających Hel. Nikt się nie spodziewał

Hel to popularna miejscowość turystyczna nad morzem. Teraz polscy turyści otrzymali dobrą wiadomość. Do miasta będzie łatwiej i bezpieczniej się dostać dzięki nowym połączeniom. Skąd ułatwiony został dojazd do Helu?

Hel będzie łatwiej dostępny dla turystów. Wszystko dzięki nowym połączeniom z innego popularnego miejsca turystycznego w Polsce. Zapowiedziała to Dorota Patzer z urzędu marszałkowskiego. Skąd łatwiej będzie dojechać na helskie plaże?

Nie żyje 11 osób. Porażająca tragedia niedaleko polskiej granicy. Druzgocące wieściNie żyje 11 osób. Porażająca tragedia niedaleko polskiej granicy. Druzgocące wieściCzytaj dalej

Nowe połączenie na Hel

Do Helu będzie można dotrzeć dzięki nowemu połączeniu autobusowym. Pojazdy wyruszą z Władysławowa, innego uwielbianego miasta nad polskim morzem. Jest to decyzja samorządu. Zmiana została wprowadzona w odpowiedzi na sugestie i uwagi pasażerów oraz kolejarzy. Skarżyli się na dużą ilość ludzi w pociągach.

- W związku z dużą frekwencją podróżnych, od 6 sierpnia samorząd uruchamia dodatkowe połączenia autobusowe pomiędzy Władysławowem a Helem. Autobusy Kolejowej Komunikacji Uzupełniającej będą kursować codziennie cztery razy dziennie w każdym kierunku - powiedziała Dorota Patzer.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus nad Bałtykiem. Kwarantanna w ośrodku wypoczynkowym
2. Znamy ulubione używane samochody Polaków. TOP10 najpopularniejszych modeli w lipcu

Pojawiły się już rozkłady jazdy. Pociąg do Helu będzie odjeżdżał w godzinach 11.40, 13.50. 16.50 i 19.00; natomiast z Helu w kierunku Władysławowa o 12.45, 14.55, 17.55 i 20.00. Cena biletu to 9,80 złotych. Podróż będzie trwała 52 minuty. Z dodatkowych połączeń będzie można podróżować do końca sierpnia. W wakacje dodano również inne kursy. O przykładzie można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Po kłótniach z Piotrem rozebrała się przed tysiącami Polaków i prowokuje nad basenem (FOTO)
  2. Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała milczenie. Wykazała się odwagą, jakiej wielu brakuje
  3. 160 osób zginęło. Tragiczne wiadomości z Polski
  4. 3 kraje zamykają się na Polaków. Kwarantanna obowiązkowa
  5. Karygodne sceny na plaży w Gdyni. Skandal, niedaleko bawiły się dzieci
  6. Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością

Źródło: TVP Info

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł