harcerstwo kto był harcerzemFot. Wikipedia.org/Dariusz Szczecina/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Byliście harcerzami? Prawdziwa przygoda życia

Harcerstwo to bez wątpienia niesamowita przygoda. Właśnie podczas obozów dzieci i młodzież mają okazję pokochać przygody, naturę oraz podróże. Ciekawość świata zostaje z nami już na zawsze, a niezapomniane chwile wspominać możemy do późnej starości.

Harcerstwo jest polskim ruchem społecznym, który jest częścią ruchu skautowego. To przede wszystkim służba, braterstwo oraz bezustanne samodoskonalenie się. Po przyrzeczeniu harcerskim czuje się częścią niezwykłej grupy, która wspiera się oraz wspólnie przeżywa niezwykłe przygody. Spanie w lesie, rozstawianie namiotów oraz zdobywanie kolejnych sprawności zapada w pamięć na długie lata.

Rząd zmienił zdanie. Od dziś obowiązują nowe przepisy. Polacy mogą nie być zadowoleniRząd zmienił zdanie. Od dziś obowiązują nowe przepisy. Polacy mogą nie być zadowoleniCzytaj dalej

A Wy byliście harcerzami? Podzielcie się swoimi wspomnieniami oraz miejscami, w których obozowaliście w komentarzach pod postem na Facebooku. Powrót do tych chwil to prawdziwa przejemność.

Następny artykuł