Grzyby początkiem tajemniczej tragedii.Fot. Pixabay.com/Henryk Niestrój

Pojechał do lasu tylko na grzyby. Rozegrał się prawdziwy horror. Już nie wrócił

Grzyby tym razem były początkiem prawdziwego dramatu. Spacerowicz w niewyjaśnionych okolicznościach zmarł podczas wyjścia do lasu. Jak na razie lokalne służby nie są w stanie rozwikłać tajemniczej śmierci mężczyzny.

Grzyby zachęcają do wyjścia szczególnie jesienią, jednak przypadek tego zbieracza zakończył się tragicznie. Miejscowe służby nadal badają sprawę, jednak nie ma pewności co do szczegółowego przebiegu wydarzeń.

Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachuNiebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachuCzytaj dalej

Wyjście na grzyby z tragicznym finałem

Jak podaje redakcja Faktu, do zdarzenia doszło w piątek (18 września) w miejscowości Bukowiec (województwo małopolskie). Najpierw na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji i medycy. Niestety, po około dwóch godzinach wezwano również serwis pogrzebowy. Wyjście na grzyby zakończyło się śmiercią niezidentyfikowanego mężczyzny. Co ważne, pojawiła się już pierwsza poszlaka.

- Nieznajomy mężczyzna przyszedł do jednego z domów znajdujących się w pobliżu lasu w Bukowcu i poprosił mieszkańców o telefon, bo chciał wezwać pogotowie ratunkowe [...] Nie wiem, czy to on potrzebował pomocy, czy ktoś inny - relacjonowała w rozmowie z portalem Sadeczanin.info, na który powołuje się Fakt, jedna z mieszkanek wsi.

Tajemnicze wyjście na grzyby w raportach policji

- Widziałam, jak około godziny 16.30 jechała przez Bukowiec policja i pogotowie ratunkowe. Po około dwóch godzinach jechał także karawan. Już wtedy wiedzieliśmy, że wydarzyło się coś strasznego. Podobno w pobliżu składnicy znaleziono ciało grzybiarza - komentuje inna mieszkanka Bukowca cytowana przez Fakt.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN przekazał wstrząsające informacje. Dramat turystów na Bałtyku, ewakuowano 280 osób
2. Co dalej z "Milionerami"? Teleturniej jest w ciężkiej sytuacji, ujawniono zatrważające dane
3. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

Felerne wyjście na grzyby potwierdziła cytowana przez Fakt asp. szt. Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Jak na razie funkcjonariusze nie są w stanie ustalić personaliów poszkodowanego. Co ciekawe, na początku miesiąca także służby z województwa warmińsko-mazurskiego musiały interweniować w podobnym zgłoszeniu. Na szczęście, to zdarzenie zakończyło się bez ofiar.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jego pies wciąż uciekał z podwórka. Mężczyzna wybudował płot, niestety nie przemyślał jednego
  2. Tajemnicza planeta pojawiła się znikąd. Naukowcy aż osłupieli, gdy poznali prawdę
  3. Przyłapali Martę Kaczyńską na plaży. Myślała, że nikt nie widzi
  4. Kiedyś wszyscy odwiedzali ich zoo, nagle Gucwińscy zapadli się pod ziemię. Smutne, co się z nimi dzieje
  5. Mieszkańcy są zdruzgotani, ostrzegają innych. Staruszka z lalką bez oczu snuje się po polskich lasach, ale inna rzecz jest najdziwniejsza
  6. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Źródło: Fakt

Następny artykuł