Grecja niewyobrażalny dramatPxhere CC0 Domena publiczna/zdjęcie poglądowe

Niewyobrażalny dramat w Grecji. Niestety, chodzi o Polaka

Grecja, za pośrednictwem lokalnych mediów, na które powołuje się portal o2.pl, przekazała dramatyczne informacje. W ulubionym przez turystów kraju dokonano dramatycznego odkrycia. Służby miały znaleźć ludzkie zwłoki. Z doniesień wynika, że chodzi o obywatela Polski. Miejscowa gazeta podaje tragiczne okoliczności, w jakich miało dojść do zdarzenia.

Grecja jest jednym z najpopularniejszych kierunków wśród Polaków w sezonie wakacyjnym. Jak informuje portal o2.pl, który powołuje się na lokalne media, greckie służby znalazły ciało wczasowicza, który przebywał w jednym z najczęściej odwiedzanych kurortów. Zgodnie z doniesieniami zwłoki mają należeć do 30-letniego mężczyzny, który był obywatelem Polski. Miejscowa gazeta podaje dramatyczne okoliczności.

Są ofiary śmiertelne. Zagrożone są dziesiątki tysięcy domów. Sytuacja za granicą jest tragicznaSą ofiary śmiertelne. Zagrożone są dziesiątki tysięcy domów. Sytuacja za granicą jest tragicznaCzytaj dalej

Według gazety ImeraZante, Grecja była miejscem, w którym co najmniej od kilku dni wypoczywał 30-letni mężczyzna pochodzący z Polski. Turysta spędzał czas w Vasilikos na wyspie Zakynthos. Na popularną wśród urlopowiczów wyspę miał przybyć w niedzielę 16 sierpnia. Jego ciało funkcjonariusze znaleźli w hotelu. Chociaż oficjalny komunikat policji, jeszcze się nie pojawił, lokalna gazeta podaje okoliczności, w jakich miał zginąć Polak.

Grecja: w hotelu znaleziono ciało 30-letniego Polaka

Grecja prawdopodobnie miała być miejscem wypoczynku młodego Polaka, który przybył na wyspę Zakynthos w ostatnią niedzielę 16 sierpnia. Funkcjonariusze, którzy weszli do hotelu, w którym przebywał mężczyzna, znaleźli zwłoki 30-latka. Zgodnie z informacjami podawanymi przez gazetę ImeraZante najprawdopodobniej miała być to śmierć samobójcza. Policja wciąż prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Po tym, jak Grecja za pośrednictwem lokalnych mediów przekazała wieści o znalezieniu ciała 30-letniego Polaka, polskie media poprosiły o kontakt miejscowe służby. Według portalu o2.pl jak dotąd grecka policja odmawia udzielenia szczegółowego komentarza w tej sprawie. Wszystko wskazuje na to, że na więcej oficjalnych informacji trzeba będzie jeszcze poczekać.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało fatalne wieści. Mamy nowy rekord zakażeń koronawirusem, liczby są bardzo niepokojące
2. Ponad 140 osób nie żyje. Liczba cały czas rośnie. Niepokojące wieści ze świata
3. Mieszkasz nawet na ostatnim piętrze bloku, a i tak będziesz płacił ubezpieczenie od powodzi. Absurdalny przepis straszy Polaków

Do tej pory nie wiadomo też, dlaczego mężczyzna, którego kierunkiem wakacji była Grecja, miał popełnić samobójstwo. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o ewakuacji 100 tysięcy osób z powodu wyjątkowego zagrożenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje ukochana gwiazda, była jeszcze młoda, zatrważające informacje
  2. Wiemy ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Czy kwota jest wystarczająca dla pierwszej damy?
  3. Pilny apel do wszystkich turystów z Polski. Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, nie jest dobrze
  4. Prześwietlili 1000-letni posąg. Zobaczyli, co jest w środku i zamarli
  5. Kasia Cichopek wolałaby, żeby nikt nie wiedział. Za późno, zdjęcie z hotelu wylądowało w sieci
  6. Karolina Korwin-Piotrowska jest wściekła. Przez lekkomyślność ludzi ucierpiał jej ukochany pies

Źródło: o2.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł