Grecja. Doszło do wypadku. Nie żyje 7 osóbFot. Pixabay.com/krzys16

7 osób straciło życie w jednej chwili, są ranni. Porażająca tragedia w Grecji

Grecja to miejsce strasznej tragedii. Doszło do wypadku drogowego samochodu, który wjechał na zakazany teren. Trwały tam roboty drogowe. W wyniku tragedii zginęło 7 pasażerów. Są też osoby ranne.

Grecja jest krajem, w którym doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Kierowca pojazdu wjechał na teren robót drogowych, po czym uderzył w betonową bazę. W wypadku zmarło 7 pasażerów pojazdu, a 5 innych poniosło obrażenia i trafiło do szpitala. Jak udało się ustalić, są to imigranci.

Gigantyczne problemy na polskim lotnisku. Pasażerowie nie wiedzieli, co się dzieje. Konsekwencje mogły być druzgocąceGigantyczne problemy na polskim lotnisku. Pasażerowie nie wiedzieli, co się dzieje. Konsekwencje mogły być druzgocąceCzytaj dalej

Grecja. Śmiertelny wypadek samochodowy

Wszystko wydarzyło się w środę 5 sierpnia w okolicach miasta Aleksandrupoli. Pojazd wjechał w cementową bazę, w której mają zostać zainstalowane bramki poboru opłat. Tak całą sytuację opisała policja, która zajmuje się sprawą. Wszyscy poszkodowani w wypadku to mężczyźni, jednak nie wiadomo jakiej są narodowości. Służby ustaliły jedynie, że to imigranci, którzy najprawdopodobniej niedawno przyjechali do Grecji.

Jak przypomina agencja prasowa AP, tysiące migrantów płynie przez Morze Egejskie z Turcji do Grecji oczekując, że uda im się przedostać do bogatszych państw europejskich. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że to stamtąd pochodzą poszkodowani.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię
2. Zakaz seniorów na weselach? Szykują się nowe wytyczne

W lipcu w Grecji doszło do innego wypadku, w którym udział wzięli Polacy. Podczas wycieczki zapaliła się tylna część autobusu, którym jechali. Polska grupa turystów musiała zostać ewakuowana. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna kompromitacja Tomasza Hajty. Ośmieszył się przed tysiącami Polaków, powiedział coś, w co nie da się uwierzyć
  2. Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w "Nasz nowy dom". Uczestniczka przeżyła coś znacznie gorszego, polały się łzy
  3. Za 7 nocy zapłaciła 340 zł. Wybrała miejsce, do którego na razie nie pojedziemy
  4. Skandaliczna kradzież w Mielnie. Aż trudno uwierzyć, że ktoś spróbował
  5. Jechała pociągiem do Gdyni. Powiedziała całą gorzką prawdę
  6. Mężczyzna złapał wyrzuconego na plażę rekina za ogon. Dramatyczne sceny nagrała kamera

Źródło: Interia

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł