granice kontrolowane morawieckiScreen/youtube/polsatnews.pl

Specjalne kontrole na polskich granicach. Premier potwierdza

Granice Polski będą kontrolowane w specjalny sposób. Informację potwierdził premier Mateusz Morawiecki. Chodzi o terytoria graniczące z dwoma krajami.

Granice z Niemcami oraz Cechami będą kontrolowane w specjalny sposób. Wszystko po to, by koronawirus przestał się rozprzestrzeniać. Informacja została ogłoszona w poniedziałek przez premiera Polski, Mateusza Morawieckiego. Polityk apelował również o odwołanie imprez masowych.

Zestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latachZestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latachCzytaj dalej

Granice z Niemcami i Czechami pod kontrolą

- Wdrażamy kontrole sanitarne na granicy z Niemcami i Czechami na głównych przejściach - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Jak poinformował polityk, specjalne działania mają dotyczyć nie tylko przejść granicznych. Specjalne procedury mają obowiązywać również w pociągach oraz w portach.

- Kontrole (będą prowadzone) w transporcie autobusowym, autokarowym, busami powyżej 8 osób, tak żeby w maksymalny sposób - z jednej strony nie zakłócać płynności ruchu na granicy, ale z drugiej strony, żeby wyłapywać te przypadki, które mogą jednocześnie oznaczać szybsze rozprzestrzenianie się wirusa - cytuje Morawieckiego Polsat News.

Dzisiaj grzeje: 1. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata
2. Zmiana dla 850 tys. Polaków. 500 plus z nowym progiem dochodowym

Premier zwrócił się również do wojewodów. Zaapelował o odwołanie imprez masowych. Przypomnijmy, że do godziny 12:00 w Polsce potwierdzono już 12 przypadków zakażenia wirusem z Chin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W głowie się nie mieści. Ujawniono co robi Katarzyna W. ze strażnikami więziennymi
  2. Słowa ranią. Użył ich brat Magdy Gessler w kierunku siostry w najboleśniejszy sposób
  3. Dziesiątki lotów z Polski odwołanych. LOT idzie w ślady WizzAira
  4. Uwielbiany, górski ośrodek zostaje zamknięty. "Goście proszeni o powrót do domów"
  5. Polka znalazła w kurtce tajemniczy list. Skrywał porażającą historię, pochodził z drugiego końca świata
  6. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy

Źródło: Polsat News

Następny artykuł