granica lotnisko usafot. pixabay.com/BerndRehbein

Celnik złapany na granicy. Otworzyli jego bagaż i wryło ich w ziemię, niewiarygodne

Granica USA jest strzeżona między innymi przed nielegalnymi przemytnikami. Niestety nie wszyscy chcą przestrzegać zasad.

Granica USA jest strzeżona przez celników, do których zadań należy między innymi zapobieganie nielegalnym przemytom towarów. Jednak mówi się, że najciemniej jest zawsze pod latarnią, a nie każdy człowiek podchodzi do swojej pracy z należytą uczciwością.

Biskup był w Watykanie, widział się z papieżem Franciszkiem. Teraz wyszło na jaw, że ma koronawirusaBiskup był w Watykanie, widział się z papieżem Franciszkiem. Teraz wyszło na jaw, że ma koronawirusaCzytaj dalej

Granica USA - zatrzymano celnika za przemyt nielegalnego towaru

Na lotnisku Hartsfield-Jackson w Atlancie został zatrzymany oficer straży celnej USA, który leciał z Wysp Dziewiczych do Baltimore, z przesiadką na tymże lotnisku. W jego bagażu podręcznym zabezpieczono prawie 18 kg kokainy. W dwóch torbach, które nosił przy sobie znaleziono łącznie 16 paczuszek z białym proszkiem.

W czasie aresztowania musiały zostać zachowane wszelkie środków ostrożności, bo z racji wykonywanego zawodu celnik był uzbrojony i miał w posiadaniu ostrą amunicję. Po opuszczeniu Wysp Dziewiczych został przechwycony przez agentów federalnych w Atlancie. Od razu został dokładnie przeszukany, a następnie byłemu już celnikowi postawiono zarzuty.

Dzisiaj grzeje: 1. Poruszająca relacja turystów z Polski. Nie mogą wrócić, padły przejmujące słowa, które dają do myślenia
2. Polska zamknie granice? Sztab kryzysowy w trakcie narady

Narkotyki zostały wykryte przez specjalnie wyszkolonego psa policyjnego. Mężczyzna podczas przesłuchania nie potrafił wyjaśnić skąd wziął się u niego biały proszek ani nawet jaki był cel jego podróży. Postawiono mu zarzut sprowadzania narkotyków w celu sprzedaży i posiadania broni palnej w celu handlu narkotykami. W sumie udało się zapobiec przemytowi do stanów 17,8 kilogramów kokainy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  2. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz

źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł