góry dramatyczny wypadekFot. pixabay.com/ Camera-man (zdjęcie ilustracyjne)

Dramatyczne sceny w górach. Niestety spadł w przepaść. Wiadomości ze świata

Góry były miejscem przerażającego wypadku. W pewnym momencie turysta spadł w przepaść, odnosząc bardzo poważne obrażenia ciała. Helikopter nie mógł dolecieć na miejsce.

Góry są bardzo niebezpiecznym miejscem dla turystów, którzy je lekceważą. Przekonał się o tym turysta, który na alpejski szczyt wybrał się w szortach i tenisówkach. W pewnym momencie doszło do dramatycznego wypadku.

Żarty się skończyły, minister właśnie potwierdził. Będą nowe obostrzenia, koniec ze swobodą w miejscach publicznychŻarty się skończyły, minister właśnie potwierdził. Będą nowe obostrzenia, koniec ze swobodą w miejscach publicznychCzytaj dalej

Dramatyczne wyjście w góry. Turysta spadł w przepaść

29-letni turysta z Wielkiej Brytanii wraz z trzema kolegami chciał zdobyć szczyt Kehlstein (1834 m n.p.m.) w okolicy Berchtesgaden w bawarskich Alpach. Według dziennika "Bild", ubrany był w szorty oraz tenisówki. Pogoda w pewnym momencie uległa załamaniu, a wędrowcy zgubili szlak.

Brytyjczyk nagle spadł do kamienistego wąwozu z wysokości 100 metrów. Wskutek upadku doznał poważnych obrażeń głowy i nóg. Na miejsce został wezwany helikopter ratunkowy, który miał problem z dotarciem na miejsce ze względu na gęstą mgłę.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko zniszczone, nic nie zostało. Niestety, są ofiary, trwa akcja służb w uwielbianym regionie Polski
2. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów
3. Polsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowy

Akcja zakończyła się jednak sukcesem, a ranny turysta został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Przeżył, jednak jego rany są bardzo ciężkie. W tym samym czasie ratownicy górscy bezpiecznie sprowadzili w dół pozostałych turystów, którzy towarzyszyli poszkodowanemu. Na szczęście pozostałym wędrowcom nic się nie stało.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serce
  2. Księżyc może być trudniejszy do skolonizowania niż myśleliśmy. Naukowcy podają powód
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem

Źródło: RMF24

Następny artykuł