Góry wciąż przyciągają tłumy turystówWikipedia.org/ Krzysztof T./ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Zatrważające sceny na południu Polski. Prawdziwe natarcie. Turyści przecierali oczy

Góry to jedna z największych atrakcji w Polsce. Tłumy turystów jeżdżą tam co roku, aby odpoczywać w ruchu i pośród niezwykłych krajobrazów. Niestety, duże zainteresowanie często wiąże się też z problemami.

Góry to chętnie wybierany kierunek turystyczny. Jest tam mnóstwo atrakcji, które warto zobaczyć. Trzeba mieć jednak na uwadze, że duże zainteresowanie wiąże się także z większą ilością problemów. Podrózujący powinni być na to przygotowani.

Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?Czytaj dalej

Wyjazd w góry. Nie jest kolorowo

Turyści, którzy wyjeżdżają w polskie góry, narzekają coraz częściej. Wszystko z jednego powodu. Napisał o tym portal 24tp.pl. Okazuje się, że aby wejść na szlak, trzeba stać w długiej kolejce. To samo dzieje się w przypadku takich atrakcji jak Kasprowy Wierch. Ewidentnie turyści w Zakopanem dopisali. Większe zainteresowanie wynika też między innymi z dobrej, słonecznej pogody.

Dużym zaintersowaniem cieszą się też choćby Kuźnice. Od samego rana można zauważyć tam, jak rosną kolejki do kas biletowych. Czekać trzeba między innymi przy wejściu na szlak wiodący do "Murowańca", nad Czarny Staw Gąsienicowy i wyżej.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w Chorwacji. 28-letnia Joanna nie żyje
2. Czy Michał Olszański ma sobie coś do zarzucenia? Padły pewne oskarżenia od dziennikarki TVP, zwolniony w trybie nagłym

Ostatnio pisaliśmy o kobiecie, która prowadzi pensjonat w Zakopanem. Opowiedziała o tym, jak wyglądał sezon turystyczny w tym roku. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  2. Wybuch głowicy nuklearnej w kosmosie. Niesamowite nagranie amerykańskich testów
  3. W "Milionerach" dostała pytanie o chorwacki napój za milion złotych. Zawahała się, podjęła decyzję
  4. Myśleli, że znaleźli na plaży zwykły kawałek drewna. Prawda okazała się druzgocząca, nagranie odbiera apetyt
  5. Tysiące Polaków mówi o polskim mieście. Popularny kurort zdecydował się na radykalne kroki
  6. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia

Źródło: 24tp.pl

Następny artykuł