Góry a fryzury.Fot. Pixabay.com Free-Photos

Pokazały swoje zdjęcia z gór. Komentarze wbijają w fotel, płaczemy ze śmiechu

Góry nieczęsto bywają obiektem kontrowersji wyłącznie za sprawą turystek, jednak temat tatrzańskiej stylizacji podzielił internautów. Na jednej z grup miłośnicy południa wdali się w dyskusję o upięciach podczas wspinaczki.

Góry podzieliły internautów za sprawą “turystycznej mody”. Popularnym ujęciom z Morskiego Oka, czy Giewontu towarzyszą często starannie dobrane makijaże oraz rozpuszczone włosy, które w oczach niektórych internautów - są problemem na skalę wręcz środowiskową.

Pilne ostrzeżenie dla części Polaków. Wystosowano alerty, zagrożenie zdrowia i życiaPilne ostrzeżenie dla części Polaków. Wystosowano alerty, zagrożenie zdrowia i życiaCzytaj dalej

“Fryzjerskie” góry podzieliły internautów

- Wy tak serio w rozpuszczonych włosach chodzicie? Rysy, Orla Perć... Czy nosicie grzebienie, szczotki, lusterko, wchodzicie na szczyt i cyk! Szybki fryzjer i dopiero fota? Mi niewygodnie się chodzi po mieście w rozpuszczonych, a co dopiero w górach - czytamy w poście cytowanym przez WP.

Na facebookowej grupie Tatromaniacy turyści podjęli temat fryzur podczas wyjść w góry. Część internautów przyjęło post ze sporym dystansem (”Noszę prostownicę i brokat ze sobą, a potem biadolę, że mam ciężki plecak”), jednak niektórzy całkiem poważnie potraktowali problem rodem z turystycznego Instagrama.

Góry dla każdego, z każdym uczesaniem

- Ja też się zawsze zastanawiałam, jak widziałam idealne włosy i makijaż, oczywiście zazdroszczę. U mnie nawet tusz do rzęs by nie dotrwał do końca, a co dopiero rozpuszczone włosy - komentowała jedna z cytowanych przez WP internautek.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się. Znoszą obostrzenia dla Polaków. Cudowna wiadomość
2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

Niektóre internautki piszą wprost - góry nie są miejscem na kilkugodzinne poprawianie fryzury (co może zakończyć się kolejnym wypadkiem na szlaku). Jedna z członkiń grupy Tatromaniacy stwierdziła, że kluczem nie jest przenośna suszarka, grzebienie, czy kosmetyki. Turystka uważa, że “może po prostu wystarczy dbać o włosy. Każdy chodzi jak chce”.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

góry z fryzurami.

Fot. Facebook.com/ Tatromaniacy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. Rząd potwierdził. Jeszcze tylko 2 dni i wszystko może się zmienić. Trzeba się przygotować
  4. Potwierdzili. Mamy kolejny rekord zakażeń koronawirusem. WHO alarmuje
  5. Zenek Martyniuk rozwalił system. Tysiące Polaków nie dowierza. "Matko jedyna"
  6. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł