góry bieszczadyScreen/Facebook/Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe

Znaleźli w Bieszczadach prawdziwy skarb. Jest piękny i robi ogromne wrażenie

Góry w Polsce pełne są sekretów i tajemnic. Czasem dokonać tam można niezwykłego odkrycia, a niektórym udaje się znaleźć wspaniałe skarby. Tak właśnie stało się tym razem.

Góry są przepiękne, ale również tajemnicze. Wychodząc na szlaki, mamy szansę uciec od całego świata, codzienności i wszystkich problemów. Czasem jednak oprócz możliwości nacieszenia się ciszą i spokojem, trafić też możemy na prawdziwy, materialny skarb.

Obrazy Turysci.pl"Supernosiciel" koronawirusa został wyleczony. Zaraził co najmniej 11 osóbCzytaj dalej

Tak właśnie stało się tym razem, a wyjątkowe szczęście mieli leśnicy z Baligrodu. Od razu pochwalili się swoim sukcesem w mediach społecznościowych. Wstawili całe nagranie, na którym pokazują, w jaki sposób wypatrzyli coś niezwykłego.

Góry skrywają wiele skarbów

Wczoraj na profilu Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe na Facebooku pojawiło się niesamowite nagranie. Widać na nim, jak leśnicy znaleźli tzw. zrzut.

Bywa tak, że podczas niedzielnego spaceru człowiek na niespodziankę w lesie trafi. Dokładnie 3,8 kg niespodziankę - opisali filmik.

Zrzut jest to poroże jeleniowatych. Samce gubią swoje rogi średnio raz do roku, lecz zwykle znalezienie ich w gęstwinach lasów graniczy z cudem. Tym razem jednak się udało, a okaz jest naprawdę wielki.

Internauci są zachwyceni tym znaleziskiem

Aż trudno uwierzyć, że leśnikom udało się zauważyć zrzut pośród krzaków. Na pierwszy rzut oka zupełnie nic go nie wyróżnia. Jest to prawdziwy skarb, który stanowi ogromną wartość nie tylko dla kolekcjonerów.

Zachwyceni są również internauci, którzy chętnie komentują nagranie i zachwycają się nad pięknem natury. Pod filmem są już tysiące reakcji i dziesiątki komentarzy, a wszyscy zgodnie zazdroszczą leśnikom takiego odkrycia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje dziecięca gwiazda. Matka poinformowała o śmierci syna
  2. Zabieg usunięcia tarczycy jest czasem jedynym rozwiązaniem. Warto wiedzieć z czym jest powiązany
  3. Krzyki i panika na pokładzie samolotu. Wpadli w huragan, pilot 5 razy próbował lądować
  4. Nie tylko WizzAir z Polski. Nagrania samolotów walczących z huraganem wywołują ciarki, ale pilotom należą się brawa
  5. Będzie nowe województwo na południu Polski? Nie wszyscy się ucieszą, "temat jest w obiegu"
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Źródło: Eska

Następny artykuł