Góry nagranieScreen/Facebook/Strimeo

Skrajna nieodpowiedzialność turystów. Opublikowano filmik, który doprowadza do białej gorączki

Góry potrafią być bardzo niebezpieczne, jeśli nie przygotujemy się odpowiednio do wyjścia na szlak. Filmik, który pojawił się w sieci, jest przykładem skrajnej nieodpowiedzialności i ignorancji.

Góry potrafią być przepiekne i urzekające, ale również skrajnie niebezpieczne, jeśli nie podejdzie się do nich z opdowiednim szacunkiem. Wychodząc na szlak warto zaopatrzyć się w niezbędny ekwipunek i iść przygotowanym na każdą ewentualność, zwłaszcza o tej porze roku.

Dwie osoby uciekły ze strefy kwarantanny stworzonej dla osób zagrożonych koronawirusem. Poszukuje ich policjaDwie osoby uciekły ze strefy kwarantanny stworzonej dla osób zagrożonych koronawirusem. Poszukuje ich policjaCzytaj dalej

W sieci pojawiło się nagranie, które zagotowało krew wielu turystów. Jest to przykład skrajnej nieodpowiedzialności, jaką popiasali się turyści idący na Śnieżkę.

Góry potrafią być niebezpieczne, gdy jest się nieprzygotowanym

Pracownicy Informacji Turystycznej Karpacz w bardzo dosadnych słowach podpisali filmik, który trafił do sieci. Trudno im się dziwić, bowiem na Śnieżkę rzeczywiście wybrali się turyści, którzy narazili się z własnej winy na ogromne niebezpieczeństwo.

- Śnieżka najwyraźniej została mianowana MEKKĄ GŁUPCÓW w Polsce - możemy przeczytać.

To dopiero początek bulwersującego postu. Chwilę później był opis sytuacji, która tak zdenerwowała autorów.

- GOŁE dłonie W MROZIE NA metalowych ŁAŃCUCHACH!!! - gwarantują ekstremalne doznania, niech się schowa film "365 dni". Obowiązują "stroje wyjściowe" !!! - adidaski !!" - czytamy.

Wybierając się w góry, zawsze należy odpowiednio się do tego przygotować. Stosowny do warunków pogodowych ubiór istotny jest zarówno w lecie, jak i zimą. Bez niego można nabawić się bardzo poważnych kłopotów. Turyści powinni zabrać ze sobą także odpowiedni zapas jedzenia oraz naładowany telefon, by w razie nagłej sytuacji móc wezwać pomoc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PILNE: Największa gwiazda TVP wylądowała w szpitalu. Fani są załamani
  2. 12-latek przyłapany na kradzieży. Reakcja jego rodziców odbiera mowę
  3. Najpiękniejsze krajobrazy na całym świecie. Wakacje tam to spełnienie marzeń
  4. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
  5. Niepokojąca atrakcja w Gdańsku. Jest apel władz, "nie róbcie takich zdjęć"
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł