góry turystkafacebook.com/semczukprzemek

Zdjęcie polskiej turystki jest hitem sieci. Nikt nie wie, jaki miała plan, niewiarygodne

Góry są bardzo niebezpieczne, szczególnie zimą. Zapomniała o tym jedna z turystek, której zdjęcie okazało się hitem sieci. Nikt nie wie, jaki kobieta miała na siebie tego dnia plan.

Góry w Polsce to bardzo atrakcyjny kierunek turystyczny dla naszych podróżnych. W tym roku zimowa aura jest wyjątkowo łagodna, co na pewno sprzyja turystom, którzy jeszcze chętniej wybierają się na południe kraju, szczególnie w niższe partie. Jednak także tam należy pamiętać o odpowiednim i przede wszystkim bezpiecznym stroju.

Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieciTragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieciCzytaj dalej

Niestety wielu turystów wciąż wchodzi na szlaki bez przygotowania. Podróżnym brakuje przede wszystkim dobrego, zimowego obuwia. Większość z nich do wędrówki wybiera zwykłe buty, w których na co dzień porusza się w wielkich miastach.

Góry przyciągają nieodpowiedzialnych turystów

W ostatnim czasie w sieci furorę zrobiło jednak jeszcze inne bezmyślne zachowanie jednego z turystów. W internecie można obejrzeć zdjęcie pewnej kobiety, która w podróż na górski szlak wybrała się z torebką na ramieniu, a także... z walizką, którą ciągnęła za sobą po śniegu. To prawdziwy hit!

Zdjęcie w sieci umieścił dziennikarz Przemysław Semczuk.

- Były szpilki na Giewoncie i myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy. A tu proszę. Pazurki, długie rzęsy, torebunia i waliza na holu..... 4 km od wyciągu do Strzechy. Zaimponowała mii - napisał Semczuk.

Widok kobiety z walizką w górach stał się hitem nie tylko w internecie, ale także w pozostałych mediach. Widzowie w komentarzach nabijają się z kobiety i zadają pytania, po co jej walizka na górskim szlaku? Wielu z nich podkreśla, że taki widok to absurd, a jeszcze inni zastanawiają się jaki był plan kobiety?

góry walizka

fot. facebook.com/semczukprzemek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
  2. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  3. Z ostatniej chwili: silne trzęsienie ziemi. Epicentrum obok stolicy Nowej Brytanii Wschodniej
  4. Będzie bardzo niebezpiecznie. Wiele krajów wydało ostrzeżenia, Polska jest zagrożona przez Ciarę
  5. Tragedia na lotnisku, samolot staranował pracownika, drugi w szpitalu. Film trafił do sieci
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

źródło: tvn24.pl

Następny artykuł