Google Maps nowa aktualizacjaFot. Pixabay G_creative

Korzystasz z Google Maps? Możesz się mocno zdziwić, nie będzie jak dawniej

Google Maps wreszcie wprowadziło zmianę, która może zaskoczyć użytkowników. Właściciele już jakiś czas temu zapowiadali nowe rozwiązanie. Obecnie, niektórzy mogą już z niego skorzystać. Na pewno już nie będzie jak dawniej. Ta opcja może zainteresować wielu kierowców. Warto śledzić dalsze kroki firmy.

Google Maps już w przeszłości zapowiadało tę aktualizację. Niedawno w mediach pojawiła się wiadomość, że niektórzy użytkownicy mogą już z niej skorzystać. Wiele osób czekało na ten moment od dawna. Teraz kierowcy powinni śledzić nowe rozwiązania ulubionej nawigacji. Być może jesteście wśród szczęśliwców, którzy mieli już okazję sprawdzić najnowsze zmiany.

1 listopada będzie zakaz przemieszczania się? Jest odpowiedź Rządu. Wszystko jasne1 listopada będzie zakaz przemieszczania się? Jest odpowiedź Rządu. Wszystko jasneCzytaj dalej

O możliwości ustawienia trybu ciemnego w Google Maps po raz pierwszy usłyszeliśmy już rok temu. Od tego czasu wielu kierowców czekało, aż będzie mogło zaktualizować aplikację i korzystać z tego nowego rozwiązania. Obecnie wiadomo już, że część użytkowników rzeczywiście ma taką opcję. Niektórzy będą musieli natomiast jeszcze trochę poczekać. To jednak duży krok technologicznego giganta.

Google Maps w trybie ciemnym? Niektórzy kierowcy już mają tę aktualizację.

Dlaczego nie każdy użytkownik Google Maps może skorzystać z trybu ciemnego, który zaczyna być wprowadzany przez firmę? Jak dotąd Google zdecydowało udostępnić to rozwiązanie w formie ograniczonych aktualizacji. Jednak ci, którzy jeszcze nie mogą skorzystać z tej innowacji, powinni cierpliwie poczekać. Mnóstwo kierowców jest zdania, że warto.

Google Maps w trybie ciemnym okazało się strzałem w dziesiątkę. Mapa jest przede wszystkim czytelna i odróżnianie ulic od budynków nie stanowi żadnego problemu dzięki kontrastowi. Przyciemnione są nie tylko mapy, ale również cały interfejs. Kolory są bardziej pastelowe i stonowane, dzięki czemu z nawigacji korzysta się bardzo przyjemnie. W opcjach znajdziemy możliwość zmiany ustawień - możemy zdecydować o tym czy chcemy pracować w trybie ciemnym zawsze lub nigdy.

Dzisiaj grzeje: 1. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki
2. Magdalena Ogórek na wizji w TVP Info zaskoczyła widzów. "Zemdlałabym tutaj w studiu"
3. Sąsiad Polski wprowadza stan wyjątkowy. Zmiany już od jutra

Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowa aktualizacja Google Maps będzie mogła trafić do wszystkich użytkowników aplikacji, ale zachęcamy do regularnego sprawdzania. Być może wasze podróże staną się dzięki temu jeszcze przyjemniejsze. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o ważnych zmianach w PKP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żył na farmie, przywiązany do łańcucha. Los psa poruszył światowej sławy aktora, który go adoptował
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Fani nie mogą się oderwać od wakacyjnego zdjęcia córki Małysza. Pokazała szczegół, o którym nawet nie myśleli
  4. Robert Makłowicz zasłynął dzięki podróżom, nagle zniknął. Wyszło na jaw, czym się dziś zajmuje
  5. Zbliża się premiera prawdziwego hitu na Netflixie. Każdy amator podróży musi go obejrzeć
  6. Pogrążony w rozpaczy pies cały czas siedział w kącie. Kobieta zabrała go do domu, niewiarygodne jak się zmienił

Źródło: Interia.pl

Następny artykuł