Giewont scenerią popularnego serialuyoutube.com/ ipla tv (screen)

"Szpilki na Giewoncie". Pamiętacie serial z Magdaleną Szejbal?

Giewont to nie tylko najpopularniejszy masyw górski w Polsce. Z tym miejscem wiąże się także popularny serial, który lata temu pokazywała Telewizja Polsat. Mowa o "Szpilkach na Giewoncie", w którym główną rolę grała Magdalena Szejbal. Pamiętacie go?

Giewont. Kiedy słyszymy tę nazwę, od razu przychodzi na myśl Zakopane oraz Tatry. Co roku odwiedza go tłum turystów, którzy decydują się na wypoczynek w górskim krajobrazie, a także aktywne spędzanie czasu. Kilka lat temu powstał tam także serial "Szpilki na Giewoncie", który miał świetne wyniki oglądalności. Pamiętacie go?

Potwierdzili. Mamy kolejny rekord zakażeń koronawirusem. WHO alarmujePotwierdzili. Mamy kolejny rekord zakażeń koronawirusem. WHO alarmujeCzytaj dalej

Giewont scenerią popularnego serialu

Serial był pokazywany na Polsacie od września 2010 roku do maja 2012 roku. Opowiadał o losach Ewy. Była to pracownica agencji reklamowej, która pewnego dnia dostała specjalne zlecenie. Miała pokierować filią firmy znajdującą się w Zakopanem. Wyjechała tam. Na miejscu okazało się, że góry są dla niej obcym światem. Z czasem poznaje Bartka, ratownika górskiego. Ta relacja zmienia jej życie.

Serial był chwalony za świetne pokazanie kultury góralskiej. Przez pierwsze 3 sezony osiągał znakomite wyniki oglądalności. Ostatni sezon nie cieszył się już takim zainteresowanie, dlatego postanowiono zakończyć serial.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat informuje. Znów wszystko zamykają. Premier potwierdził. Smutne wieści z zagranicy
2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek

W produkcji zagrali tacy aktorzy jak Magdalena Szejbal, Krzysztof Wieszczek, Jan Wieczorkowski, Piotr Zelt, Natalia Rybicka, Małgorzata Pieczyńska czy Anna Czartoryska. Pamiętacie ten serial? Lubiliście go oglądać? Czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach na Facebooku.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  4. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie inaczej, znamy szczegóły
  5. Anna Lewandowska musi prosić o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł