Gdynia była miejscem tragediifot. turysci.pl

Tragiczne odkrycie w Gdyni. Niestety w basenie odkryli straszną prawdę

Gdynia: w basenie jachtowym dokonano strasznego odkrycia. Ciało mężczyzny znalazł dyspozytor portu, lecz nie wie skąd się tam wzięło. Policja i prokuratura ustalają szczegóły tragedii.

Gdynia jako miasto portowe przyciąga wielu żeglarzy. Turyści cumują swoje jachty i mogą wyruszyć ulicami w poszukiwaniu ciekawych miejsc i restauracji. W basenie jachtowym, gdzie znajdowało się wiele łodzi, nie od razu zauważono ciało mężczyzny. Dyspozytor portu w Gdyni znalazł go w piątek po południu.

Tragiczna niedziela w Polsce, 8 osób nie żyje. Służby alarmująTragiczna niedziela w Polsce, 8 osób nie żyje. Służby alarmująCzytaj dalej

Gdynia pod okiem policji i prokuratury

Na miejsce zdarzenia od razu wezwano odpowiednie służby. Jak poinformował Radio Gdańsk starszy aspirant Łukasz Grzyb z gdyńskiej policji, zgłoszenie wpłynęło kilkanaście minut przed godziną 15. Strażacy wyciągnęli na pomost ciało mężczyzny, a wezwany do gdyńskiej mariny jachtowej lekarz potwierdził zgon.

Na razie nieznane są szczegóły śmierci denata, ani jego tożsamość. Policja oszacowała jego wiek na ok. 70 lat. W tym wieku ryzyko zawału lub udaru mózgu jest wyższe, a przy wysokich temperaturach łatwo opaść z sił. Możliwe, że to po prostu nieszczęśliwy wypadek, lecz sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandaliczne i oburzające zachowanie w karczmie w Zakopanem. Aż się wierzyć nie chce, okropne
2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

W Gdyńskim porcie może cumować kilkaset jachtów, a każdy będzie miał dostęp do prądu i czystej wody. W sezonie wielu turystów przypływa i odpływa, zawsze ktoś się kręci na pomostach. Gdy zdarzy się wypadek, ktoś powinien to zobaczyć i wezwać pomoc. Jeśli śmierć mężczyzny była przypadkowa, to musiała nastąpić w niewidocznym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  2. Na pewno przyjrzałeś się swojej karcie wyborczej? Już teraz wiemy, że w jednym mieście część głosów była nieważna
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł