Gdańsk usłyszał o sprawie brutalnej napaści.Fot. Wikipedia.org/M.Minderhoud/CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl (Gdańsk Jelitkowo, zdjęcie ilustracyjne)

Porażające sceny na plaży w Gdańsku. W głowie się nie mieści, nowe fakty w sprawie

Gdańsk obiegła informacja o karygodnym czynie mężczyzny, którego sprawą zajęła się już prokuratura. Szczegóły zdarzenia są naprawdę drastyczne, a to wszystko na jednej z trójmiejskich plaż.

Gdańsk. To tutaj 32-letni mężczyzna miał katować psa na jednej z miejskich plaż. Jak podają dziennikarze Polsat News, służby zajmują się sprawą już od 19 lipca, jednak dopiero teraz podejrzany usłyszał wstępne oskarżenia i zapowiedź środków karnych.

Premier dosadnie o powrocie do restrykcji. Jego słowa zaniepokoiły wieluPremier dosadnie o powrocie do restrykcji. Jego słowa zaniepokoiły wieluCzytaj dalej

Gdańsk o sprawie napaści na deptaku

Według ustaleń redakcji Polsat News 19 lipca 32-letni mężczyzna miał kopać, uderzać w głowę, a nawet podduszać i rzucać psem na gdańskim deptaku nieopodal miejskiego kąpieliska. O sprawie poinformował anonimowy świadek zdarzenia. Komenda zajmuje się sprawą od dnia zgłoszenia, jednak dopiero teraz Gdańsk obiegła informacja o szczegółach drastycznego zajścia.

- Sprawca miał rzucać zwierzęciem, kopać je, uderzać w głowę i podduszać. Na miejsce od razu skierowano policjantów, którzy dysponując rysopisem mężczyzny, szukali go na plaży. Sprawcy nie zastano na miejscu, nie było również żadnych osób, które widziały zdarzenie, dlatego policjanci zaczęli sprawdzać pobliski teren - poinformowało biuro prasowe Pomorskiej Policji cytowane przez Polsat News.

Gdańsk: Rzucał, kopał, uderzał w głowę, podduszał. Teraz usłyszał zarzuty

Jak podają dziennikarze Polsat News, komisariat przy ulicy Obrońców Wybrzeża 19 prosi o pilny kontakt wszystkie osoby, które mogły być świadkami zdarzenia. Funkcjonariusze w dzielnicy Gdańsk - Przymorze ujawnili, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu (wstępny raport mówi o 3,5 promilach). Pies obecnie przebywa w schronisku Promyk, a podejrzany zostanie objęty dozorem policyjnym. Co więcej, grozi mu pięć lat pozbawienia wolności pod zarzutem znęcania się nad zwierzętami. Do równie kontrowersyjnych zdarzeń doszło również w Mrągowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Katastrofa kolejowa za granicą. Sceny jak z horroru
3. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem

- Policjanci cały czas pracują nad tą sprawą i szukają świadków znęcania się nad psem, do którego doszło 19 lipca na plaży w rejonie wejścia numer 72-73 o godzinie 19:50. Wszystkie osoby, które mają informacje na ten temat bądź dysponują nagraniami tego przestępstwa, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19 - apelują funkcjonariusze cytowani przez Polsat News.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Nie płaciłeś abonamentu RTV? Masowe kontrole, internauci pokazują zdjęcia
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Puma płacze w ogrodzie zoologicznym? Prawda może okazać się bolesna

Źródło: Polsat News

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł