Gdańsk - straszne wydarzenia na ulicyyoutube.com/KOMENDA MIEJSKA POLICJI GDAŃSK (screen)

Zatrważające sceny w Gdańsku. Nie miał litości. Wszystko rozegrało się na oczach turystów

Gdańsk to miasto na północy kraju, w którym wydarzyły się straszliwe sceny. Stało się to w środku nocy, na ulicy. Wszystko zostało zarejestrowane przez monitoring. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniu osoby, która przyczyniła się do tragedii.

Gdańsk - to właśnie tam doszło do strasznych scen na jednej z ulic. Mężczyzna został zaatakowany na ulicy. Policja opublikowała nagranie, które przedstawia zdarzenia. Apelują o pomoc od osób, które mogą mieć informacje na temat sprawcy.

Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasuNowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasuCzytaj dalej

Gdańsk. Tragiczne sceny na ulicy

Wszystko wydarzyło się 24 lipca 2020 roku pomiędzy godziną 22.30 a 22.45. Mężczyzna przechodził ulicą Dmowskiego w Gdańsku. Nagle został zaatakowany przez mężczyznę, który zranił go nożem w okolicach karku. Policja udostępniła nagranie z monitoringu, które można zobaczyć niżej.

- Policjanci z Wrzeszcza w trakcie pracy nad tą sprawą na podstawie między innymi przesłuchań świadków, analizie zawiadomienia o przestępstwie oraz sprawdzenia zapisów z kamer monitoringów znaleźli wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem - powiedziała dla Fakt24 Karina Kamińska, która pracuje dla Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Jak podają służby, poszukiwany jest w wieku około 25-35 lat. Kiedy dopuścił się przestępstwa miał zarost, kręcone, dłuższe włosy. Miał na sobie granatową bluzę z kapturem, a pod nią jasną koszulkę lub koszulę. Miał na sobie także szare spodnie z szerokimi nogawkami oraz buty w takim samym kolorze. Mężczyzna miał założone słuchawki.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister zdrowia nagle zmienia zasady kwarantanny. Szumowski złapałby się za głowę
2. Fatalne wiadomości z Warmii i Mazur. Są ofiary, nie miały żadnych szans
3. Żądają radykalnych zmian w prawie drogowym. Projekt ustawy już w Sejmie

Osoby, które mają informacje na temat mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1, tel.: 47 741-15-22. Skontaktować się można również wysyłając wiadomość na adres komendant.kp3@gd.policja.gov.pl. Służby zapewniają anonimowość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła triumfuje. Wspomniała o synu, by wbić szpilkę Piotrowi? (FOTO)
  2. Aż trudno uwierzyć własnym oczom. Wiadomości TVP bez skrupułów, grafika przejdzie do historii
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Warszawa. Zawróciła w niedozwolonym miejscu, spowodowała wypadek. Na jezdnię wybiegł przerażony alaskański malamut

Źródło: Fakt24

Następny artykuł