Frombork tragiczny wypadekYouTube Telewizja Braniewo 24

Tragiczny wypadek na północy Polski. Nic nie zostało. Służby badają sprawę

Frombork i Braniewo - na zamkniętym z powodu prac remontowych odcinku między tymi dwoma miastami doszło do tragicznego wypadku. Chociaż służby dokonały już wstępnych ustaleń, okoliczności, w jakich doszło do dramatycznego zdarzenia, nadal są wyjaśniane przez specjalistów. Potwierdzono, że na miejscu zginął młody człowiek.

Frombork - pod tą miejscowością w niewyjaśnionych okolicznościach doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął człowiek. Samochód, który prowadził 27-letni mężczyzna wylądował na drodze wyłączonej z ruchu. Na odcinku prowadzącym do Braniewa trwały prace remontowe. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pojazd uderzył w most i spłonął doszczętnie. Niestety potwierdzono, że wewnątrz auta znajdował się młody kierowca.

Spokojna podróż zamieniła się w koszmar. Na zachodzie Polski doszło do porażającego incydentuSpokojna podróż zamieniła się w koszmar. Na zachodzie Polski doszło do porażającego incydentuCzytaj dalej

Pod miejscowością Frombork doszło do tragicznych wydarzeń. Dzisiaj tj. 29 lipca br. nad ranem służby zostały powiadomione o niepokojącej sytuacji. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że na moście, który jest budowany nad rzeką Bauda, doszło do zapalenia. Początkowo nie przekazano informacji o tym, co dokładnie stanęło w płomieniach. Dopiero po przyjechaniu na miejsce, strażacy zauważyli, że chodzi o samochód osobowy. Tragedia wydarzyła się na odcinku wyłączonym z ruchu. Na platformie YouTube przez Telewizję Braniewo 24 udostępniony został materiał wideo, na którym widać prace służb na miejscu zdarzenia.

Frombork: na zamkniętym odcinku doszczętnie spłonął samochód wraz z kierowcą

Odcinek z Braniewa do miejscowości Frombork był wyłączony z ruchu z powodu prac remontowych. Nad rzeką Bauda trwa budowa mostu. Jednak na zamkniętym odcinku z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się samochód osobowy prowadzony przez 27-letniego kierowcę. Ze wstępnych wyjaśnień funkcjonariuszy wynika, że pojazd uderzył w most i spłonął doszczętnie. Niestety prowadzącemu auto mężczyźnie nie udało się wydostać i spłonął razem z maszyną. Komentarza w tej sprawie udzieliła podkom. Jolanta Sorkowicz z braniewskiej policji.

- Na miejscu okazało się, że pali się samochód osobowy, który z nieznanych przyczyn uderzył w betonową konstrukcję mostu. Pojazd spłonął doszczętnie razem z kierowcą - słowa podkom. Jolanty Sorkowicz z braniewskiej policji cytuje Radio Zet.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
2. Wyjawili, z kim Jarosław Kaczyński spędza urlop. Polityk się wygadał
3. Zmiany dotyczące emerytur jeszcze nie są pewne. Jednak rząd zaciska pasa, seniorzy też będą musieli?

Wypadek, do którego doszło pod miejscowością Frombork, nadal jest badany przez służby. Na miejscu pracowali prokurator, biegły z zakresu ruchu drogowego i technik kryminalistyki, którzy wyjaśniali okoliczności, w jakich doszło do tragedii. Z ustaleń wynika, że mężczyzna, który zginął w wyniku zderzenia samochodu z betonową konstrukcją mostu, był mieszkańcem powiatu braniewskiego. Media poinformowały, że jechał sam. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o śmierci 22 osób w związku z wypadkiem autobusu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam: ”Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek”
  2. Skandaliczne informacje. Legenda sportu zawieszona na długie lata, dopuścił się zatrważającego czynu
  3. Pożar nie jest pierwszą tragedią w "Nasz nowy dom". Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat
  4. Z ostatniej chwili: Wykryto zakażenia na polskim lotnisku
  5. Skandaliczne sceny w Muzeum Auschwitz. Ogromna burza w internecie
  6. Wielkie kontrole nad polskim morzem. Wielu Polaków może mieć ogromne kłopoty
  7. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie

Źródło: Radio Zet

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł