Francja tragiczne odkrycieFot. Pixabay.com/tomwieden/zdjęcie poglądowe

Okropne odkrycie na europejskiej plaży. Leżały bez życia, dramat

Francja przekazała bardzo smutne wiadomości. Na tamtejszych plażach odkryto coś niesamowicie smutnego. Ponad 300 leżało martwych, bez życia.

Francja stała się miejscem wyjątkowo smutnego wydarzenia, o którym teraz rozpisują się media na całym świecie. W przeciągu ostatniego półtora miesiąca doszło tam do wielu druzgocących okryć. Jak szacują eksperci, na tamtejszych plażach przez ten czas odkryto ponad 300 martwych delfinów. Wiadomości te są niezwykle smutne, a ich przyczyna jest jeszcze bardziej przykra.

Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świataStrzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świataCzytaj dalej

Francja: ponad 300 delfinów znalezionych martwych na plażach

Wiadomości o dramatycznej sytuacji przekazał korespondent RMF FM, Marek Gładysz. Zgodnie z jego ustaleniami, na plaży znaleziono ponad 300 martwych ssaków morskich. Sprawie postanowili przyjrzeć się francuscy badacze i eksperci. Wyszło na jaw dzięki nim, że wszystkie zwierzęta miały wewnętrzne obrażenia. Naukowcy twierdzą, że część z nich zginąć mogła z powodu braku tlenu.

Wywołało to ogromną burzę wśród ekologów. Otwarcie sugerują oni, że jest to tragiczny skutek przemysłowego rybołówstwa. Zgodnie z ustaleniami, wiele wskazywać może na to, że delfiny straciły życie niestety na skutek zaplątania się w sieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału
2. Niemal 800 tys. emerytów ma jeszcze niecałe 2 tygodnie. Potem ZUS wszczyna postępowanie

Te przerażające wnioski rozpoczęły dyskusję między francuskimi organizacjami broniącymi praw zwierząt, a rządem. Aktywiści domagają się obowiązkowego montowania na kutrach i statkach rybackich kamer. Dzięki temu zabiegowi ma być łatwiej ustalić, ile dokładnie delfinów zaplątuje się w sieci oraz jak są po tym traktowane przez rybaków. Pomoże to też w ustaleniu, jak wiele zwierząt traci z tego powodu życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne wieści, już nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Zdecydowała się na radykalny krok
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc
  4. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
  5. Ogromna tragedia w polskich górach. Doszło do najgorszego, nie mieli żadnych szans, turystka nie żyje
  6. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"

Źródło: Interia

Następny artykuł