Francja koronawirusTurysci.pl

Turysta nie żyje. Pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa w Europie

Francja właśnie przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje turysta, który był zarażony koronawirusem. To pierwsza ofiara śmiertelna na terenie Europy.

Francja już jakiś czas temu poinformowała, że na terenie kraju przebywają osoby zarażone koronawirusem. Choć sytuacja wydawał się opanowana i wprowadzono wszystkie, niezbędne środki bezpieczeństwa, niestety doszło do najgorszego. Turysta, który był zakażony, nie żyje.

Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"Czytaj dalej

Osoba, która zmarła, pochodziła z Chin, a do Francji przyjechała w celach turystycznych. Jak przekazuje Onet, jest to pierwszy przypadek śmiertelny koronawirusa, który odnotowano na Starym Kontynencie.

Francja: nie żyje turysta zakażony koronawirusem

O zdarzeniu przed momentem poinformowała francuska minister zdrowia, Agnes Buzyn. Nie przekazano do tej pory żadnych szczegółów ani informacji o zmarłym.

Przypomnijmy, że do wybuchu epidemii koronawirusem doszło w Chińskim mieście Wuhan. Choroba bardzo szybko zaczęła się rozprzestrzeniać po całym świecie, a niedawno pojawiła się informacja, że udało jej się przedostać na kolejny kontynent - do Afryki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  3. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie
  4. Straszna wiadomość z zapory w Solinie. 20-latek nie żyje
  5. Huragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go Nessie
  6. Wielka tragedia, dzieci nie miały szans na przeżycie. 13 podopiecznych zmarło w domu dziecka, TVP przekazała wiadomość o smutnych wydarzeniach za granicą

Źródło: Onet

Następny artykuł