Francja pracaFot. Instagram/Disneyland

Chcesz zostać postacią z bajki lub superbohaterem? Disneyland szuka pracowników, lecz wymagania mogą zaskoczyć

Francja to niezwykły kraj, który potrafi zachwycić i oczarować turystów. Teraz kolejny raz zaskakuje, bowiem poszukiwani tam są superbohaterowie, książęta oraz księżniczki. Oferta dotyczy mieszkańców wielu miast europejskich.

Francja to nie tylko jedno z najromantyczniejszych państw na całym świecie. To również kraj zaskakujący, przepiękny i pełen atrakcji, które rozpoznawalne są na całym świecie. Teraz jedna z nich, położona w Paryżu, poszukuje pracowników na niezwykłe stanowiska.

Autokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicyAutokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicyCzytaj dalej

Jak się okazuje, słynny Disneyland poszukuje osób chętnych do wcielenia się w księżniczki, książęta, superbohaterów oraz postacie z bajki. Najbardziej zaskakujące w tym wszystkim są jednak wymagania, które spełnić muszą potencjalni kandydaci. Okazuje się, że nie tak łatwo jest zostać jedną z ikon bajkowych hitów.

Francja: Disneyland poszukuje księżniczek i superbohaterów

Paryski Disneyland właśnie ruszył z ogromną rekrutacją na stanowiska osób wcielających się w bajkowe postacie. Z pewnością to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów bajek oraz ludzi kochających zabawy i kontakt z dziećmi i drugim człowiekiem. Idealne połączenie zabawy z pracą zawodową, a jedynym minusem jest to, że nie jest podane wynagrodzenie.

Oferta jest naprawdę kusząca, jednak wszyscy, którym zaświeciły się oczy na samą myśl o takiej pracy, muszą się pośpieszyć i lecieć do krajów, w których trwa rekrutacja. Już 15 stycznia odbędzie się ona w Paryżu, 25.01 w Liverpoolu, 26 stycznia w Leeds, Londyn będzie miał dwa dni - 28 i 29 stycznia, 9.02 szansę dostaną mieszkańcy Rzymu, a 29.02 ludzie z Madrytu. Niestety Polska nie znalazła się na tym spisie, jednak w dobie globalizacji dotarcie na casting wcale nie jest trudne i przesadnie kosztowne, a możliwość tak niezwykłej pracy kusi. Narodowość nie jest istotna, najwazniejsze, by kandydat znał angielsku lub francuski oraz miał ukończone 18 lat, to nie są jednak wszystkie wymagania.

Wymagania mogą zaskoczyć wielu kandydatów

Wymagania dotyczące potencjalnych pracowników mogą wiele osób zaskoczyć. Jak się okazuje, nie trzeba mieć żadnego doświadczenia na podobnym stanowisku. Wystarczy mieć od 137 do 193 cm wzrostu, brak makijażu podczas rozmowy, wydrukowane CV oraz wygodny strój. Nie jest również powiedziane, że kandydaci dostaną taką rolę, jaką sobie wymarzyli - kostiumy przyznawane będą po przeanalizowaniu postury, sylwetki oraz rysów twarzy. Aż trudno w to uwierzyć, ale powołana zostanie nawet specjalna komisja, która podejmie ostateczną decyzję.

Na kandydatów czeka również szereg reguł, których złamanie nie wchodzi w grę. Mowa tu m.in. o tym, że podczas obowiązywania podpisanego kontraktu, nikomu nie można zdradzić, w jaką rolę się wcielamy. Ponadto wykluczone jest odpowiadanie "nie wiem" na jakiekolwiek pytania zadawane przez dzieci, do czego przygotowuje specjalne szkolenie. Na koniec zapomnieć można również o wyskoczeniu na papieroska w stroju swojej postaci - konieczne jest unikanie wszelkich sytuacji, które mogłyby zburzyć bajkową atmosferę Disneylandu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden bilet na całą podróż? Polskie ministerstwo planuje ogromne zmiany dla turystów
  2. Lodowisko, jakiego nie ma w żadnym innym miejscu w Polsce. Jeden wspaniały szczegół sprawia, że jest unikatowe
  3. Meghan Markle i książę Harry podjęli historyczną decyzję o rezygnacji. Oczy całego świata patrzą z niedowierzaniem
  4. Przepiękny wąwóz w Polsce wyłożono betonowymi płytami. Nie pomogły żadne petycje
  5. 10 tysięcy wielbłądów straci życie, smutne informacje z Australii. W powód aż trudno uwierzyć
  6. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy

Źródło: Fly4free

Następny artykuł