FlixBus wywołał panikęFot. Wikimedia Tokota CC BY-SA 4.0

Wsiadł do autokaru na gapę. Wywołał panikę i zdumienie. Mogło skończy się tragiczne

FlixBus znalazł się w niecodziennej sytuacji po tym, jak okazało się, że jednym z autobusów jechał pasażer na gapę. Widok na trasie był szokujący. Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia służb, które ostatecznie go zatrzymały. Teraz grozi mu surowa kara. Bezmyślność mogła skończyć się tragicznie.

FlixBus niedawno poinformował o jednej z dziwniejszych sytuacji. W pewnym momencie kierowcy jadący autostradą zauważyli, że autokarem jedzie pasażer na gapę. Jednak nie sam fakt, że mężczyzna nie wykupił miejsca, wzbudził największe kontrowersje, ale jego nieodpowiedzialne zachowanie, które mogło skończyć się tragicznie. Teraz poniesie konsekwencje.

Rząd zmienił zdanie. Od dziś obowiązują nowe przepisy. Polacy mogą nie być zadowoleniRząd zmienił zdanie. Od dziś obowiązują nowe przepisy. Polacy mogą nie być zadowoleniCzytaj dalej

Do niecodziennej sytuacji z udziałem autokaru należącego do firmy przewozowej FlixBus doszło na jednej z autostrad pod Berlinem. Kierowcy zauważyli podróżującego na gapę mężczyznę, który jechał na bagażniku rowerowym zamocowanym z tyłu pojazdu. W dodaku nie miał na sobie koszulki. Po zawiadomieniu służb, zainterweniowała policja.

FlixBus: pasażer na gapę jechał na bagażniku

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media zdjęcie autokaru firmy FlixBus z osobliwym pasażerem zrobiono na autostradzie A100 pod Berlinem. Na fotografii widać, jak na bagażniku siedzi mężczyzna bez koszulki, który okazał się być pasażerem na gapę. Po interwencji policja ustaliła, że jest obywatelem Rumunii, jak podają lokalny portal BZ-Berlin.

W trakcie czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy okazało się, że mężczyzna, który jechał na gapę autokarem przewoźnika FlixBus, jest kompletnie pijany. Jak donosi portal BZ-Berlin, podróżnik nie był w stanie nawet dmuchnąć w alkomat ani podać swoich danych personalnych. Po zatrzymaniu pobrano mu krew do badań. Z komunikatu służb wynika, że 28-latek usłyszy zarzut spowodowania zagrożenia na drodze.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ostrzeżenie sanepidu. Szczególnie zagrożone są dzieci
2. IMGW bije na alarm, bezlitosne żywioły uderzą w Polskę. Trąby powietrzne są tylko częścią
3. Niebywałe odkrycie w Chinach. Naukowcy po prostu oniemieli

Chociaż sytuacja z udziałem autokaru FlixBus może wydawać się zabawna, pozostali kierowcy jadący autostradą byli wyraźnie zaniepokojeni. Podkreślono, że zamontowany bagażnik rowerowy miał udźwig 75 kilogramów, natomiast jadący mężczyzna wraz z rowerem przekraczali tę wagę. Jak donoszą media, obywatel Rumunii wsiadł na bagażnik prawdopodobnie, gdy pojazd czekał na czerwonym świetle. Całe zdarzenie mogło się skończyć tragiczine. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o wyżynach absurdu we Władysławowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, oniemieliśmy. Chodzi o bardzo znaną postać
  2. Dariusz Piontkowski skomentował ważną kwestię dla wielu nauczycieli i uczniów. Wielu będzie wściekłych
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Wielki doberman podchodzi do noworodka w nosidełku. Rodzice wszystko nagrali

Źródło: Fakt

Następny artykuł