flixbus nowe trasy z polskiFot. Pixabay.com/Transportphoto

Flixbus ma niespodziankę dla pasażerów. Nowe trasy ucieszą wielu Polaków

Flixbus przygotował dla swoich klientów ogromną niespodziankę. Wiele osób z pewnością się ucieszy. Wielki, zielonym busem dojedziemy w zupełnie nowe miejsca w Polsce i za granicą.

Flixbus to cieszący się ogromną popularnością w Polsce, międzynarodowy przewoźnik. Charakterystycznym, zielonym autobusem jeżdżą każdego dnia tłumy Polaków. Kupujemy bilety zarówno na trasy po kraju, jak i za granicę, a kuszą nas atrakcyjne ceny oraz komfort podróży. Teraz okazuje się, że przewoźnik przygotował dla Polaków niezwykłą niespodziankę - z Warszawy ruszają nowe trasy.

Ogromna burza wokół Park od Poland. Przykre skargi i znikająca strona, wyjątkowo zagadkowa sprawaOgromna burza wokół Park od Poland. Przykre skargi i znikająca strona, wyjątkowo zagadkowa sprawaCzytaj dalej

Flixbus otwiera nowe trasy z Warszawy

Nowe trasy Flixbusa ze stolicy Polski z pewnością ucieszą wielu turystów. Dotrzeć będzie można zarówno w różne części Polski, jak i za granicę. Tak prezentują się nowe połączenia:

  • Warszawa - Zielona Góra
  • Białystok - Warszawa - Berlin (Niemcy) - Lille (Francja)
  • Karpacz - Warszawa - Olsztyn

To jednak nie koniec niespodzianek, które przygotował Flixbus. Okazuje się, że przewoźnik ma bardzo poważne plany dotyczące ekspansji na inne kontynenty.

- Z okazji 7. urodzin FlixBusa, spółka ogłosiła ekspansję na nowych rynkach, m.in. w Wielkiej Brytanii oraz pierwszym kraju w Afryce – Maroko - informowała spółka.

Dzisiaj grzeje: 1. Ostrzeżenia GIS przed wyjazdem w jedno miejsce. Wizyta w europejskim kraju może zakończyć się bardzo źle
2. Fiskus dobierze się do majątku, który dostałeś od rodziców. Ulg nie przewiduje

- Otwarcie kalendarza na okres wiosenno-letni to dla nas zawsze bardzo ważny moment. Wiąże się on nie tylko z umożliwieniem rezerwacji przejazdów w wysokim sezonie, ale też z uruchomieniem zupełnie nowych korytarzy oraz zwiększeniem częstotliwości na najbardziej popularnych relacjach, aby ułatwiać naszym pasażerom wakacyjne podróże - cytuje Michała Lemana, dyrektora zarządzającego w Polsce, portal Warszawa Nasze Miasto.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagłe informacje o córce Ewy Błaszczyk. Przełom po 18 latach
  2. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty
  3. Są rzeczy, które w samolocie należą Ci się za darmo. Większość pasażerów nie wie i nie korzysta
  4. Turystyczny hit naszego kraju. Turyści chcą zamieszkać w domkach na drzewach
  5. Zamykają kultowe schronisko w Bieszczadach. Szykują się ogromne zmiany, wpuszczą turystów za dwa lata
  6. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii

Źródło: Warszawa Nasze Miasto

Następny artykuł