flaga łatwo pomylićFot. Pixabay MabelAmber

Flaga, którą łatwo pomylić. Wiecie, do kogo należy?

Flaga może zostać przypisana do dwóch krajów, dlatego łatwo ją pomylić. Domyślacie się już, o jakich państwach mowa? Wyróżnia ją pewien szczegół. Wiecie, jaki kraj reprezentuje? Ostrzegamy, że odpowiedź nie jest oczywista, dlatego lepiej dobrze się zastanówcie. Wiele osób nie poradziło sobie z ta zagadką.

Flaga Polski i Monako czy Ekwadoru i Kolumbii - wiecie co je łączy? Bardzo łatwo można je pomylić ze względu na podobieństwo. To jednak dość oczywiste przykłady. My przygotowaliśmy dla was inną zagadkę. Domyślacie się, do jakiego kraju należy flaga, którą udostępniliśmy? Ostrzegamy, że odpowiedź nie jest łatwa i lepiej wcześniej dobrze przemyśleć swój wybór.

Stało się. Ważny dla Polaków kraj wprowadził ograniczeniaStało się. Ważny dla Polaków kraj wprowadził ograniczeniaCzytaj dalej

Opublikowana przez nas flaga należy do kraju, o którym na pewno kiedyś słyszeliście. Jednak bardzo łatwo ją pomylić ze względu na podobieństwo z barwami innego państwa. Jeśli lubicie zagadki, ten artykuł jest specjalnie dla was. Dla osób, które nigdy nie były asami z geografii, to może być prawdziwe wyzwanie. Macie już jakieś pomysły? A może wiedzieliście od razu?

Jaki kraj reprezentuje ta flaga?

Z pewnością ta flaga od razu wygląda znajomo. Jednak podobieństwo barw sprawia, że zaczynamy się wahać. Na szczęście nie goni was czas i możecie w spokoju zastanowić się nad odpowiedzią. Fanom geografii z pewnością jednak będzie dużo łatwiej. Macie doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu zagadek? Nawet jeśli nie, to na pewno wiecie, że flaga Monako jest bardzo podobna do naszej.

Wiecie, już jaka to jest flaga? Przypominamy, że między flagami zachodzą podobieństwa pod różnymi względami. Czasami różnią się od siebie tylko jedną z barw. W niektórych przypadkach mają takie same kolory, ale w nieco odmiennym ustawieniu. Natomiast flagi Ekwadoru i Kolumbii są niemal identyczne, ale jedną z nich wyróżnia osadzony w centrum herb.

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny kurort trafił do czerwonej strefy. Sytuacja wymyka się spod kontroli
2. Protest w samym centrum Warszawy. Chcą zablokować wystąpienie Andrzeja Dudy
3. TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie

Jeśli już macie swoją odpowiedź, napiszcie w komentarzu na Facebooku swoją odpowiedź. Dajcie znać, czy było trudne. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o pizzy hawajskiej. Jesteście jej fanami?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 lat
  2. Moneta z czasów PRL, która może być warta fortunę. Koniecznie sprawdź, czy nie masz jej w domu
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Nagle do trumny na pogrzebie podeszła suczka. Niewiarygodne, co stało się po chwili

Następny artykuł