finlandia ciastko żartfot. pixabay.com/Pexels

Fińska piekarnia uderzyła we wszystkich panikujących. Jasny przekaz, świetny żart

Finlandia niezmiennie uznawana jest za najszczęśliwszy kraj na świecie. Nic więc dziwnego, że nawet w trudnej sytuacji Finowie nie tracą humoru. Idealnie pokazuje to przykład cukierni w Helsinkach, która upiekła okolicznościowe ciastko na trudny czas.

Mimo trudnej sytuacji wywołanej pandemią, Finlandia stara się walczyć z przeciwnościami, a Finowie przekazywać sobie trochę ciepła i uśmiechu. Na świetny pomysł wpadła helsińska kawiarnia, która odnosząc się do napiętej atmosfery na świecie, upiekła okolicznościowe ciastko.

Dwa pierwsze przypadki koronawirusa w kolejnym kraju. Mają 26 i 36 latDwa pierwsze przypadki koronawirusa w kolejnym kraju. Mają 26 i 36 latCzytaj dalej

Finlandia nie traci humoru

Mimo panującej wokół napiętej atmosfery, cukiernia w Helsinkach postanowiła rozbawić nieco swoich klientów, serwując im wyjątkowe ciastko w kształcie rolki papieru toaletowego. Jest to żart nawiązujący do masowego wykupywania tego towaru ze sklepowych półek. To uderzenie w osoby, które w panice kupowały ten towar, często w ilościach hurtowych.

Obecnie wszystkie obiekty gastronomiczne znajdują się w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ z powodu kwarantanny straciły wielu swoich klientów. Słychać już o pierwszych upadających lokalach, co dla wielu osób oznacza bezrobocie. Dlatego warto czasem zastanowić się nad wsparciem lokalnych restauracji czy piekarni, zamawiając ich wyroby z dostawą do domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandaliczne zachowanie turystów, zignorowali wszelkie zasady. "Wszyscy mamy koronawirusa na-na-na"
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Wiele lokali gastronomicznych, które wcześniej nie oferowało opcji dostawy, uruchomiły je w związku z kwarantanną. Również najpopularniejsze firmy pośredniczące w dostawie jedzenia uruchomiły opcję bezkontaktowej dostawy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
  2. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci
  3. Niewiarygodna akcja policji dla mieszkańców Majorki. Wszystko się nagrało, rewelacja
  4. Ofiar jest tak dużo, że brakuje miejsc. Zamknięto zakłady pogrzebowe w Madrycie, smutna wiadomość
  5. Podwodny Wodospad zapiera dech w piersiach. Iluzja stworzona przez naturę
  6. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia

źródło: interia.pl

Następny artykuł