film europa samolotyfot. twitter.com/eurocontrolDG

Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica

Film pokazujący przestrzeń powietrzną nad Europą obiegł Internet w bardzo szybkim tempie. Regulacje państw są widoczne gołym okiem.

W mediach społecznościowych pojawił się film obrazujący przestrzeń powietrzną nad Europą rok temu i teraz. Wideo stało się hitem sieci, a różnica jest naprawdę piorunująca. Gwałtowny spadek liczby lotów może mieć tragiczne skutki dla branży lotniczej, w której większości firm grozi bankructwo.

Obostrzenia w Polsce przedłużone. Mateusz Morawiecki podał datyObostrzenia w Polsce przedłużone. Mateusz Morawiecki podał datyCzytaj dalej

Film pokazujący niebo nad Europą

Wszystkie państwa na świecie starają się zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2. Wiele z nich zamknęło granice i wstrzymało ruch lotniczy z wyjątkiem lotów repatriacyjnych i przewozu jedzenia oraz leków.

Sam LOT w ramach akcji #LOTdodomu zorganizował już rejsy repatriacyjne z najdalszych zakątków świata, m.in. Kolombo, Male na Malediwach, Sydney w Australii, a także z Filipin i Hanoi z międzylądowaniem w Singapurze.

Poskutkowało to zdecydowanym zmniejszeniem ruchu powietrznego, co jest bardzo widoczne na filmiku zamieszczonym na Twitterze Eurocontrol. Liczba lotów diametralnie zmniejszyła się, co będzie miało negatywny skutek dla linii lotniczych, którym w większości grozi bankructwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Media: fala powtórnych zakażeń w Chinach. W Wuhan ozdrowionym pacjentom miały wyjść pozytywne wyniki testów
2. Jeden z kluczowych produktów znika ze sklepowych półek. Wiele par w kłopotach

Od 24 marca flota Ryanair została uziemiona, a samoloty przewoźnika kursują tylko w ramach czarterowych ltów repatriacyjnych. Równie radykalne kroki podjął Wizzair, który czasowo zamknął wszystkie swoje bazy w Polsce. W portach regionalnych w Polsce ruch lotniczy spadł o 87%.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna
  2. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg
  3. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
  4. Polscy lekarze lecą do Włoch. Mają bardzo ważną misję do wykonania
  5. Coraz więcej zgonów na kolejnym kontynencie. Szef WHO ma złe wieści
  6. lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę

źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł