film z katastrofyFot. youtube.com/ Ibtihaj Ahmad/ screen

Tragiczne, nowe nagranie katastrofy samolotu. Aż skóra cierpnie, na pokładzie dziesiątki osób

Film z katastrofy samolotu, który uderzył w miasto, ukazuje ogrom tragedii. Maszyna spada z dużą prędkością i nie ma już ratunku. kilkadziesiąt osób na pokładzie czekało na pewną śmierć, a pod nimi znajdowały się domy.

Film z kamery domowego monitoringu pozwala zobaczyć, jak wyglądały ostatnie sekundy przed katastrofą samolotu w Pakistanie. Potem uniosły się kłęby czarnego dymu i wszystko było jasne. Maszyna zbliżała się już do lądowania, gdy pilot podał informację o problemach technicznych. Próbował jeszcze ustabilizować maszynę, krążąc w pobliżu lotniska, lecz odmówiła posłuszeństwa akurat w momencie, gdy znajdowała się nad osiedlem mieszkaniowym.

Ostrzeżenia dla 10 województw, mieszkańcy muszą uważać. Wszystkie pierwszego stopniaOstrzeżenia dla 10 województw, mieszkańcy muszą uważać. Wszystkie pierwszego stopniaCzytaj dalej

Film ukazuje tragedię pasażerów i mieszkańców

Pilot kilkakrotnie próbował wylądować, lecz problemy, jakie występowały, uniemożliwiały na bezpieczny manewr. Port lotniczy Dźinnaha w Karaczi był celem samolotu Airbus 320-214 linii Pakistan International z Lahore. Na pokładzie znajdowało się 99 pasażerów i członków załogi, chociaż wcześniejsze informacje mówiły o 107 osobach. Do katastrofy doszło o godzinie 14:45 czasu lokalnego.

Na nagraniu widać, jak samolot spada z dużą prędkością, a jego dziób jest skierowany lekko w górę. Gdy tylko schował się za budynkami stojącymi bliżej, pojawiła się czarna chmura dymu. Musiało dojść do wybuchu, który utworzył charakterystyczny "grzyb" na horyzoncie. Jak wynika z pierwszych informacji, maszyna prawdopodobnie miała awarię silników.

Dzisiaj grzeje: 1. Samolot LOT-u poleciał z Polski do Wuhan. Wyśledzili go internauci, LOT zabiera głos
2. Dwa nowe mandaty. Właściciele zwierząt i kierowcy muszą uważać, mogą zapłacić nawet 5 tys. zł kary

Gdyby samolot spadł na lotnisku, mielibyśmy pewność, że nie zginęły osoby postronne. Niestety maszyna zderzyła się z domami na osiedlu mieszkaniowym, więc ofiar może być więcej. Jak podaje japońska agencja Kyodo, bezpośrednio ucierpiało sześć domów. Na razie nie ma informacji o mieszkańcach, lecz katastrofa mogła odebrać im życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowoczesny rosół powoli wypiera staropolski przepis. Jeden dodatek sprawi, że domownikom oko zbieleje
  2. Właścicielka chciała przytulic husky'ego. Popełniła błąd
  3. Sprawdzili ceny noclegów w Polsce na wakacje. Wielkie zaskoczenie dla turystów
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Jakub Błaszczykowski opowiedział o swojej religii. Jego poglądy są bardzo wyraziste. Jakiego jest wyznania?

Źródło: O2

Następny artykuł