film naga turystka na BaliScreen/Instagram.com/canggubalinews

Chyba ją poniosło, bez ubrań spacerowała główną ulicą turystycznego miasta. Wyciekło nagranie, burza w sieci

Film, który wyciekł do sieci, rozpętał prawdziwą burzę. Widać na nim turystkę, którą chyba nieco poniosła urlopowa swoboda. Spacerowała główną ulicą miasta nago.

Film nagrany został przez anonimowego mieszkańca wyspy Bali, który zauważył na wyjątkowo ruchliwej ulicy dwie urlopowiczki. Jego uwagę przykuła szczególnie jedna z pań, która najwyraźniej dała się ponieść wakacyjnej swobodzie, bo postanowiła spacerować po turystycznym raju w stroju Ewy. Opublikowane nagranie rozpętało burzę, wielu internautów jest oburzonych bezczelnym zachowaniem turystki.

Polka leciała samolotem akcji Polka leciała samolotem akcji "Lot do Domu". Jest oburzona tym, jak ją potraktowali, opowiedziała wszystkoCzytaj dalej

Film z Bali oburzył wielu internautów

W ostatnim czasie na Bali doszło do wielu niecodziennych sytuacji, związanych z nagością. Turyści w tamtym miejscu z niewiadomego powodu dość często ściągają ubrania, co zwykle wiąże się ze sporym oburzeniem nie tylko mieszkańców, ale również internautów, gdy taka wiadomość wycieknie do sieci.

Tak się stało również tym razem, gdy jedną z turystek przyłapano w stroju Ewy na jednej z najbardziej zatłoczonych ulic. Jakby absurdu sytuacji było mało, zdjęcia lub nagranie robiła jej również jej koleżanka, trzymająca w ręce telefon. Takie zachowanie oburzyło wielu mieszkańców, sprawa zgłoszona została więc na policję.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły atak na Zieloną Strefę. Zniszczony budynek mieszkalny, są ranni
2. Najgorszy okres pandemii jeszcze przed nami. Wiceminister zdrowia podał orientacyjne daty

O całej sytuacji wypowiedział się również szef miejscowego komisariatu, Gusti Agung Kerta Suryanegara. Jak podsumował, była to żenująca scena, która uderzała w kulturę Indonezyjczyków. Podobne zdanie mają również internauci, którzy nagranie obejrzeć mogli na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stan 74-letniej zakażonej Polki coraz lepszy. Otrzymała pionierską mieszankę leków
  2. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie
  3. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  4. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
  5. Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jest
  6. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł