film opanowały plażęFot. Facebook.com/@Adam Pieczyński

Opanowały plażę w Międzyzdrojach. Turyści od razu chwycili za telefony

Film nakręcony na plaży w Międzyzdrojach obiegł już największe polskie media. Gdy tylko turyści zauważyli, co dzieje się na popularnym kąpielisku, chwycili za telefony i zaczęli wszystko nagrywać. Opublikowany materiał wywołuje szok. Widać pierwsze efekty zakończenia sezonu wakacyjnego. Takiego widoku jednak plażowicze się nie spodziewali.

Film, który został nakręcony przez jednego z plażowiczów, który wypoczywał nad polskim morzem, wywołał ogromne zdziwienie i zainteresowanie największych mediów. Tak wyglądają pierwsze efekty zakończenia sezonu wakacyjnego. Trzeba przyznać, że są jednak bardzo niecodzienne. Takich widoków Polacy się nie spodziewali. Kąpielisko zostało opanowane przez dzikie zwierzęta.

Dzisiaj pogrzeb, wielka żałoba. Daniel odszedłDzisiaj pogrzeb, wielka żałoba. Daniel odszedłCzytaj dalej

Opublikowany w mediach film jest dowodem na to, że gdy kończą się wakacje i z plaż znikają już tłumy turystów wraz z parawanami, spokojną i cichą atmosferę wykorzystuje natura. Jeden z plażowiczów zauważył, co się dzieje i natychmiast wyciągnął telefon, żeby wszystko nagrać. Okazało się, że na nad kąpieliskiem pojawiła się cała zgraja dzików. Zwierzęta najwyraźniej poczuły się bardzo swobodnie.

Film z plaży w Międzyzdrojach zszokował media

Film, który pojawił się na Facebooku @Adam Pieczyński, robi wrażenie. Jak tylko oblegane przez turystów miejsca zaczęły pustoszeć, nad kąpieliskiem pojawiły się dziki, które wreszcie mogą korzystać z ciszy i spokoju. Zwierzęta biegały nad kąpieliskiem po zachodzie słońca w pobliżu tabliczki z oznaczeniem Wolińskiego Parku Narodowego. Zgodnie z doniesieniami mieszkańców, dziki widziano także w innych miejscach.

Chociaż film przedstawia dziki biegające po plaży, zwierzęta miały się pojawić również w ogródkach restauracji. Zgodnie z informacjami podanymi przez media, nie były jednak agresywne i nikomu nie zrobiły krzywdy. Dziki w Polsce nie są niecodziennym widokiem, jednak plażowicze byli zszokowani, gdy zobaczyli aż tak dużą zgraję zwierząt. Trzeba przyznać, że dziki nie wyglądają jednak groźnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałek
2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek

Oglądając kadry z filmu, zamieszone poniżej, możemy zobaczyć, że wśród zwierząt, które wbiegły na plażę i zaskoczyły wczasowiczów, znajdują się również młode dziki. To znak, że sezon plażowy rzeczywiście dobiega końca. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niecodziennym stworzeniu, które znalazł w swoim ogrodzie Polak. Zawiadomił policję.

film z dzikami na plaży

Fot. Facebook/@Adam Pieczyński

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  4. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegóły
  5. Anna Lewandowska musi prosić o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Kobieta poprosiła o najbrzydszego i najstarszego psa w schronisku. Powód sprawia, że łzy napływają do oczu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł