film walczą o papier toaletowyScreen/Twitter.com/Adella Beaini

Jest już tak źle, że biją się nawet o papier toaletowy. Porażające nagranie ze sklepu trafiło do sieci

Film, który trafił niedawno do sieci, lotem błyskawicy obiegł niemalże cały świat. Nagrana walka o papier toaletowy dobitnie pokazuje, jak panika związana z koronawirusem działa na ludzi.

Film, który udostępniony został na Twitterze, przedstawia klientki, które pobiły się o papier toaletowy. Jak widać, skala paniki związanej z koronawirusem jest niezwykle duża i niepokojąca. Choć szczególnie narażone są obecnie Chiny oraz Włochy, panika widoczna jest również w innych krajach. Choć wiadomości z Australii o liczbie zakażonych i chorych nie są dramatyczne, to właśnie tam powstało niewiarygodne nagranie.

O krok od paniki w Zakopanem. Niepokojące doniesienia o autobusach, władze zabrały głosO krok od paniki w Zakopanem. Niepokojące doniesienia o autobusach, władze zabrały głosCzytaj dalej

Nagrano film, na którym walczą o papier toaletowy

Film nagrany został w supermarkecie Woolworths Nowej Południowej Walii. Na sklepowej półce została ostatnia paczka papieru toaletowego, bo jest to jeden z produktów, które od czasu rozpoczęcia epidemii, wykupowane są błyskawicznie.

Trzy kobiety walczyły ze sobą między regałami, biły się i krzyczały. Cała scena wyglądała naprawdę porażająco i niestety smutno. Pokazuje to skalę paniki, bo na nagraniu słychać, jak jedna z kobiet krzyczy, że "chciała tylko jedną paczkę", można więc wnioskować, że jej "przeciwniczka" zamierzała wykupić większy zapas. Na miejscu szybko pojawiła się policja, a 23-letnia oraz 60-letnia kobieta usłyszały zarzuty.

Dzisiaj grzeje: 1. USA podjęło ostateczną decyzję. Ogromne kłopoty dla podróżnych
2. "Najgorsze dopiero przed nami". Fatalne wieści szefa Narodowego Instytutu Zdrowia USA

- Bardzo prosimy, aby ludzie nie panikowali w ten sposób robiąc zakupy. Nie ma takiej potrzeby. To nie jest Thunderdome (festiwal muzyczny hardcore - przyp. red.), to nie jest "Mad Max". Nie musimy tego robić - mówił Andrew New z policji stanowej Nowej Południowej Walii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. GIS: Polska uznana za kraj transmisyjny koronawirusa. Ważniejsze od ogłoszenia pandemii
  2. Sanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególne
  3. Stan nadzwyczajny w kolejnym kraju. Tuż obok Polski
  4. Porażające słowa Martyny Wojciechowskiej. Pokazała skandaliczną prawdę o polskich lotniskach
  5. Jest decyzja Suntago Park of Poland ws. choroby z Chin. Wielkie zaskoczenie
  6. Media: Euro 2020 przełożone o rok. Wiemy też, co z Ligą Mistrzów i Ligą Europy

Źródło: Fakt

Następny artykuł