Filip Chajzer uwielbia GdańskFot. facebook.com/ Filip Chajzer

Filip Chajzer opublikował zdjęcie z polskiego miasta, a internauci zwariowali. Niespodziewana reakcja

Filip Chajzer nie ma ostatnio dobrej passy, a komentarze pod jego postami często kończyły się kłótnią dwóch obozów. Pod tym zdjęciem również zrobiło się gorąco, chociaż wydźwięk odpowiedzi był zaskakujący.

Filip Chajzer pokazał piękno Gdańska na zdjęciu, które może zmylić nie jedną osobę. Miasto zostało ukazane z nieco innej perspektywy, której nie zna większość turystów. Fragment łodzi na pierwszym planie jest widoczny na tle wód Motławy, a dalej Długie Pobrzeże oraz kładka - most zwodzony, który prowadzi na Ołowiankę. Widok zachwycił internautów, któzy wstawili swoje zdjęcia z Gdańska.

Ministerstwo zdrowia oficjalnie o wakacjach dużej grupy Polaków. Wiadomości, na które czekało wiele osóbMinisterstwo zdrowia oficjalnie o wakacjach dużej grupy Polaków. Wiadomości, na które czekało wiele osóbCzytaj dalej

Filip Chajzer często wstawia zdjęcia z Gdańska

- Wszędzie dobrze, ale w drugim domu, tak samo najlepiej jak w pierwszym. Dobry wieczór Gdańsk - napisał pod zdjęciem Chajzer.

Wielokrotnie mieliśmy okazję podziwiać piękne ujęcia ze spacerów, a także zdjęcia z domu i pracy. Fani byli ciekawi kolejnych wiadomości z życia dziennikarza, a przeciwnicy zamieszczali uszczypliwe komentarze. Tym razem wszyscy są zgodni i mówią jednym głosem, że Gdańsk to piękne miasto. Uroku fotografi dodaje pora dnia. Zachód słońca nadał niebu piękny kolor, od błękitnego poprzez żółty aż po pomarańczowy.

Miesiąc temu Chajzer zamieścił inne piękne zdjęcie. Widać na nim nasze Morze Bałtyckie, lecz łatwo pomylić je z lazurowym wybrzeżem. Intensywnie niebieska woda na choryzoncie i żółty piasek na brzegu sprawiają wrażenie, jakby to był ciepły letni dzień. Tymczasem fotografię wykonano w kwietniu w Gdańsku, gdzie pomimo słonecznej pogody, nadal było dosyć chłodno.

Dzisiaj grzeje: 1. Setki Polaków przeżyją ogromne rozczarowanie w weekend. Wielu jednak nie wyjdzie z domów
2. Wielka jedenastka. Ranking największych sieci sprzedaży w Polsce 2019

Wspaniałe zdjęcia na pewno sprawią, że wiele osób pomyśli nad zmianą planów wakacyjnych. Na razie nie możemy wyjeżdżać za granicę, ale w Polsce mamy tyle pięknych miejsc, że każdy znajdzie coś dla siebie. Gdańsk z pewnością przyciągnie tłumy turystów, którzy co roku chętnie odwiedzają to nadmorskie miasto.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kelner spojrzał na wiadomość klienta zostawioną na rachunku i nogi się pod nim ugięły. Natychmiast wybiegł z restauracji
  2. Pomalowana na niebiesko suczka trafiła do weterynarza. Jakie były tłumaczenia właściciela?
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł