ferie stokpixabay.com/PhotoMIX-Company

Kolejki w Zakopanem to nic. Turyści na wejście czekali nawet cały dzień, zdjęcia wprawiają w osłupienie

Ferie to czas zabawy i białego szaleństwa na stokach narciarskich. Są jednak miejsca tak oblegane przez turystów, że przez olbrzymie kolejki może odechcieć się zabawy.

Ferie i śnieżna zima to raj dla miłośników narciarstwa. Czasem jednak wyjazd na ulubiony stok można skończyć się rozczarowanie. Wszystko przez olbrzymie kolejki, przez które turyści nie mogą udać się na górę.

Obrazy Turysci.pl"Pacjentka 31" zarażała koronawirusem podczas nabożeństwa. Nie wiadomo, dlaczego była choraCzytaj dalej

Wielu narciarzy na swój zimowy wyjazd wybiera stolicę polskich Tatr, czyli Zakopane. Mimo że śniegu w tym roku w Polsce jest jak na lekarstwo, stoki nie mogą pozwolić sobie na przerwę i dośnieżane są sztucznym puchem. Wydawać by się mogło, że właśnie w to miejsce przyjeżdża najwięcej miłośników białego szaleństwa i tam najtrudniej jest się dostać na wymarzony stok. Nic bardziej mylnego.

Ferie w Polsce w pełni, jednak prawdziwe białe szaleństwo jest w USA

W sieci pojawiły się bowiem nagrania ze Stanów Zjednoczonych. Narciarze, chcący dostać się na górę wyciągu, musieli oczekiwać w olbrzymiej kolejce, która ciągnęła się przez kilkaset metrów. Wielu z nich na zjazd musiało oczekiwać nawet cały dzień. Oglądając zdjęcia z nagrania można stwierdzić, że kolejka do wyciągu na Kasprowy Wierch w Zakopanem podczas sezonu nie jest wcale taka straszna.

- Szybciej można dostać się do nieba - skomentował film umieszczony na profilu "houseofhighlights" na Instagramie jeden z internautów.

- Kto by na to czekał? - pytał inny z komentujących.

A jakie jest wasze zdanie? Czy według was warto było czekać, by skorzystać z tego wyciągu? Czy według was na świecie są takie atrakcje na wejście, do których warto czekać kilka godzin?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poszła na kolację z przyszłym zięciem. Kilka dni później odkryła zdjęcie, które musiała pokazać córce jeszcze przed ślubem
  2. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  3. Tragedia tuż przy polskiej granicy. Padły strzały, trzy osoby nie żyją, dziecko ranne
  4. Dwie wioski doszczętnie zniszczone, co najmniej 30 osób nie żyje. Dramatyczne wiadomości ze świata
  5. Okropne zachowanie kierowcy turystycznego autobusu. Oni pędzili ratować ludzkie życie [FILM]
  6. Straszne doniesienia napływają do mediów. Są ofiary śmiertelne, wśród rannych dzieci

źródło: podroze.se.pl

Następny artykuł