ferie SopotFot. Facebook/Jacek Karnowski Prezydent Miasta Sopotu

Lodowisko, jakiego nie ma w żadnym innym miejscu w Polsce. Jeden wspaniały szczegół sprawia, że jest unikatowe

Ferie zbliżają się wielkimi krokami, warto więc zaplanować na nie coś świetnego. Z pewnością jedną ciekawszych opcji będzie odwiedzenie tego wyjątkowego lodowiska - drugiego takiego nie ma w całej Polsce. Aż żal nie skorzystać.

Ferie to czas zabawy zarówno dla dzieci oraz młodzieży, jak i dorosłych. Jest to okazja do wspólnego spędzania czasu, organizowania różnych atrakcji oraz cieszenia się własnym towarzystwem. Dorośli często stają na głowie, by sprawić swoim pociechom radość, poszukując niesamowitych miejsc, które by mogli wspólnie odwiedzić.

Meghan Markle i książę Harry podjęli historyczną decyzję o rezygnacji. Oczy całego świata patrzą z niedowierzaniemMeghan Markle i książę Harry podjęli historyczną decyzję o rezygnacji. Oczy całego świata patrzą z niedowierzaniemCzytaj dalej

Idealnie nada się do tego unikatowe lodowisko, które powstało w Sopocie. Drugiego takiego nie znajdzie się w całej Polsce, a ferie będą doskonałą okazją, by odwiedzić je razem z dziećmi. Wszystko za sprawą wyjątkowej lokalizacji i widoków.

Sopot otworzył lodowisko, jakiego nie znajdziemy nigdzie indziej

Wszyscy zwolennicy jazdy na łyżwach mają okazję na niesamowite spędzenie ferii. Sopot otworzył lodowisko, które znajduje się w niezwykłym miejscu - tuż przy słynnym molo. To jedyna taka ślizgawka w Polsce, z której rozciąga się przepiękny widok na morze. Na miejscu wypożyczyć można kask oraz łyżwy, a na ferie (11-26.01) uruchomiona zostanie tam również szkółka łyżwiarska.

Choć obiekt nie jest zbyt duży, bo ma 35x18 metrów, dobrze bawić może się tam w jednym momencie nawet do 100 osób. Można się domyślać, że ślizgawka z tak przepięknym widokiem na morze na pewno cieszyć się będzie popularnością. To idealne miejsce na spędzenie czasu z dzieckiem na dobrej zabawie nawet przez długie godziny.

Idealne miejsce do spędzenia ferii

Jak podają lokalne media, gdy będą trwały ferie, lodowisko czynne będzie od godziny 11:30 do 20:00. Harmonogram zakłada godzinę jazdy, po której następuje pół godziny przerwy. Monitorować czas przerw oraz ilość ludzi na płycie lodowiska będzie można przy pomocy miejskiej kamery, która na bieżąco przesyła obraz z placu przed sopockim molo.

Trzeba przyznać, że to świetna inicjatywa i bardzo dobry pomysł na spędzenie ferii z bliskimi. Jazda na łyżwach to aktywny sposób na spędzanie wolnego czasu, a unikatowy widok na morze sprzyjać będzie relaksowi i odprężeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
  2. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  3. Przepiękny wąwóz w Polsce wyłożono betonowymi płytami. Nie pomogły żadne petycje
  4. 10 tysięcy wielbłądów straci życie, smutne informacje z Australii. W powód aż trudno uwierzyć
  5. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł