Ewelina Lisowska wyjechała na wakacjeinstagram.com/Ewelina Lisowska

Popularna polska piosenkarka zrzuciła ciuszki i wyszła na plaże. Ale ma ciało

Ewelina Lisowska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek popowych. Teraz gwiazda postanowiła odpocząć i wyjechać na wakacje. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z wypoczynku. Jedno z nich szczególnie zachwyciło.

Ewelina Lisowska to piosenkarka znana z takich piosenek jak na przykład "Nieodporny rozum" i "W stronę słońca". Teraz gwiazda postanowiła skorzystać z promieni słonecznych w jednym z egzotycznych krajów. Na Instagramie pokazała zdjęcie. Posypały się komplementy.

Tragedia nad polskim morzem. Nic nie dało się zrobićTragedia nad polskim morzem. Nic nie dało się zrobićCzytaj dalej

Ewelina Lisowska na egzotycznych wakacjach

- Dziś pierwszy i ostatni dzień leżenia na plaży podczas tego wyjazdu. Muszę przyznać, że wolę aktywne spędzanie czasu. Lubię dużo chodzić, zwiedzać i próbować lokalne przysmaki - napisała na Instagramie piosenkarka, która wypoczywała we Włoszech. Przy tym dodała zdjęcie w stroju kąpielowym. Internauci zachwycali się jej figurą.

"Bosko wyglądasz", "wspaniałe ciało", "ale przepiękna kobieta" - to tylko niektóre z komentarzy, które możemy przeczytać pod postem Lisowskiej. O wakacjach innej znanej polskiej gwiazdy pisaliśmy już wcześniej. Można o tym przeczytać tutaj.

Piosenkarka wypoczywała w Paestum. W starożytności była to kolonia grecka miasta Sybaris. Obecnie jest dzielnicą miasta Capaccio w regionie Kampania, w prowincji Salerno. Położone jest na południe od miasta Neapol na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego. Pozostałości miasta są parkiem archeologicznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innych
2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

Ewelina Lisowska zadebiutowała w programie rozrywkowym "X Factor", który był emitowany na antenie stacji TVN. Wzięła udział w tej samej edycji, co Dawid Podsiadło. Odpadła w półfinale. Później podpisała kontrakt z wytwórnią HQT Music Group.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. Zdjęcia Dody z wakacji mogą się schować. W sieci pojawił się jej filmik, wszystko widać. Przesada?
  4. Myśleli, że znaleźli na plaży zwykły kawałek drewna. Prawda okazała się druzgocząca, nagranie odbiera apetyt
  5. Kasia spojrzała na stoisko z pamiątkami w Sopocie i prawie zemdlała. Absurdalne, co znalazła
  6. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia

Źródło: SuperExpress, Wikipedia

Następny artykuł