ewakuacja życie mieszkańcówFot. google Maps/ screen

Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. Straszne

Ewakuacja, do której doszło w dużym polskim mieście, wyrwała wielu mieszkańców ze spokojnej rutyny dnia codziennego. Po tym, jak pojawiło się zagrożenie życia kilkuset osób, na miejsce przyjechały służby. Rozpoczęła się dynamiczna akcja straży pożarnej. Wciąż nie wiadomo, co doprowadziło do niebezpiecznej awarii.

Ewakuacja przeprowadzona w Warszawie, zaburzyła spokój wielu mieszkańców stolicy Polski. Dla bezpieczeństwa postanowiono ewakuować kilkaste osób, których życie było zagrożone w wyniku awarii. Na miejscu rozpoczęły się czynności straży pożarnej. Do zdarzenia doszło we wtorek 8 września w godzinach popołudniowych.

Polski rząd nagle wydał Polski rząd nagle wydał "pomarańczową listę". Jest długaCzytaj dalej

Na warszawskiej Saskiej Kępie miała miejsce ewakuacja. W wyniku awarii rurociągu doszło do wycieku gazu, co doprowadziło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. W obawie przed zagrożeniem służby ewakuowały kilkaset osób - w tym także uczniów oraz pracowników jednej z pobliskich szkół.

Ewakuacja mieszkańców w Warszawie. Wyciek gazu.

Z powodu wycieku gazu ewakuacja została przeprowadzona na Saskiej Kępie. W wyniku awarii rurociągu na skrzyżowaniu alei Stanów Zjednoczonych z ulicą Saską służby ewakuowały mieszkańców pobliskich budynków. W obawie o bezpieczeństwo zarządzono także uczniów oraz pracowników Szkoły Podstawowej nr 143 im. Stefana Starzyńskiego.

W obawie przed eksplozją ewakuacja objęła aż 700 osób. Zablokowano także jeden z pasów alei Stanów Zjednoczonych w kierunku centrum. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez oficera prasowego straży pożarnej Michała Konopki nikomu nic się ostatecznie nie stało, a służby działały szybko i skutecznie. W zagrożonym odcinku, w którym doszło do awarii, zakręcono dopływ gazu. Cała akcja strażaków zakończyła się około godziny 15:30.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz

Ewakuacja skończyła się sukcesem, jednak wciąż nie wiadomo, co doprowadziło do niebezpiecznej awarii rurociągu. Strażacy zapewnili, że mieszkańcy oraz uczniowie ewakuowanej szkoły podstaowej mogą bezpiecznie wrócić do normalnego funkcjonowania. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o chaosie i koszmarnej sytuacji w szkole.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy kamienicy są wstrząśnięci. Sąsiadka wyprowadziła się, ale zostawiła głodne zwierzęta, okropny widok
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Dwa puszczone luzem psy śmiertelnie pogryzły jamnika na oczach właścicielki. Opiekun psów nie zareagował

Źródło: Fakt

Następny artykuł