Europa. Dramat pogodowy we WłoszechPixabay.com/ kropekk_pl

Są ofiary śmiertelne. W jednej chwili znikło wszystko. Dramat na południu Europy

Europa do kontynent, na którym doszło do wielkiego dramatu. Powodem były tragiczne warunki pogodowe. Wystąpiły burze, ulewy i powodzie, które sprawiły wiele szkód. Poinformowano o ofiarach śmiertelnych. W jakim kraju to się wydarzyło?

Europa został dotknięta przez tragiczne warunki pogodowe. Burze i ulewy doprowadziły do wielu zniszczeń w popularnym państwie wśród turystów. Niestety, poinformowano o ofiarach śmiertelnych. Trwa usuwanie szkód. Gdzie wydarzyła się ta tragedia?

Skutki są porażające. Huragan przeszedł nad Polską. Straszna noc dla części PolskiSkutki są porażające. Huragan przeszedł nad Polską. Straszna noc dla części PolskiCzytaj dalej

Europa. Dramat pogodowy w popularnym kraju

Wszystko wydarzyło się we Włoszech. Poinformowano o znalezieniu ciał trzech osób. Wydarzyło się to na zalanych terenach w rejonie miast Ventimiglia i San Remo w Ligurii. Wiadomo także, że w sobotę dwie osoby zmarły w Dolinie Aosty i w Piemoncie.

Jak poinformował poinformował szef władz regionu Giovanni Toti, straty w Ligurii wynoszą ponad 30 milionów euro. Wiadomo, że ekipie ratunkowej udało się dotrzeć do niektórych osób. Były one uznane za zaginione. Znaleziono je w miejscowościach, które były odcięte od świata.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicy
2. Wypowiedź Czarnka o kobietach jest kroplą w morzu. Nieznane wypowiedzi w rozmowach z Radio Maryja
3. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje

Służby informują, że najwięcej strat jest w Piemoncie. Są one spowodowane powodziami i lawinami błotnymi. W sobotę zaledwie w ciągu kilku godzin spadła tam taka ilość deszczu, co zwykle przez pół roku. Funkcjonariusze podają, że zawaliły się mosty, trakcje elektryczne zostały zerwane, część dróg została zniszczona i nieprzejezdna, a niektóre osady zostały odcięte od świata. Dużą ilośc zniszczeń odnotowano w okolicach miast Cuneo, Biella i Verbano.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód
  2. Klamka zapadła. Ludzie polecą na Marsa dzięki rewolucyjnej technologii. Aż ciężko uwierzyć w pomysł naukowców
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Właściciel strzelił do golden retrievera. Bezcenna reakcja szczeniaka, zasłużył na Oscara

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł