Europa koronawirus w czechachŹródło: Pixabay/Robfoto

Koronowirus u kolejnego sąsiada Polski. Minister potwierdził 3 przypadki

Europa wciąż nie może uporać się z szalejącym koronawirusem. Kolejne kraje potwierdzają przypadki zachorowań, a teraz pojawiła się nowa wiadomość. Trzy osoby zakażone znalazły się w kraju sąsiadującym z Polską.

Europa niestety wciąż walczy z koronawirusem, który po raz pierwszy pojawił się w grudniu w Wuhan w Chinach. Najgorzej sytuacja wygląda obecnie we Włoszech, gdzie zarażonych jest już wiele osób i wydzielono tam nawet specjalne, czerwone strefy, odizolowane od reszty kraju. Pojedyncze przypadki pojawiły się niedawno również na Litwie oraz Białorusi, a teraz kolejny sąsiad Polski potwierdził u siebie kolejne 3 przypadki.

Dziwniejszej rzeczy samolotem w historii nie przewoził nikt. Celnicy przecierali oczy ze zdumieniaDziwniejszej rzeczy samolotem w historii nie przewoził nikt. Celnicy przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Europa wciąż nie może uporać się z Koronawirusem

Jak przekazała agencja Reutera, trzy przypadki koronawirusa potwierdził w niedzielę szef resortu zdrowia Czech - Adam Vojtiech. Objawy, które zaobserwowano u pacjentów, określono mianem "łagodnych". To pierwsze zakażenia wykryte na terenie kraju naszych południowych sąsiadów - dwie osoby znajdują się w szpitalu w Pradze, jedna z Uściu nad Łabą. Wprost przekazuje, że wszyscy chorzy przebywać mieli w ostatnim czasie we Włoszech.

narodowa Komisja Zdrowia Chin przekazała dzisiaj również nowe informacje dotyczące tego kraju. Potwierdzono kolejne 35 przypadków śmiertelnych oraz 573 nowe zachorowania. Większość osób znajduje się w prowincji Hubei, którą określa się jako miejsce epicentrum epidemii.

Dzisiaj grzeje: 1. WizzAir odwołuje kolejne loty z Polski. Wielu pasażerów dostanie pieniądze
2. Emerycie, sprawdź swój przelew z ZUS. Na twoje konto trafi większe świadczenie

Wprost podsumowuje, że do tej pory potwierdzono na całym świecie 86500 przypadków zakażenia. Niestety 2976 przypadków zakażenia okazało się śmiertelnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy masowo popełniają największy błąd podczas gotowania rosołu. Właśnie dlatego nie ma idealnego smaku
  2. Magda Gessler nie wytrzymała. W rozpaczy po śmierci Królikowskiego apeluje do Polaków o 1 rzecz
  3. 249 Polaków nie wpuszczono do samolotu. Banalny błąd, każdy powinien uważać na jeden szczegół
  4. Uczestnicy karnawału mogli zostać zarażeni. Kontaktu z 300 osobami poszukują zagraniczne władze
  5. Samolot z 200 osobami na pokładzie pilnie zawrócony. Piloci dostrzegli niebezpieczeństwo
  6. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji

Źródło: Wprost.pl

Następny artykuł