Dziwnów i Międzywodzie walczą z plagą komarówPixabay.com/Hans

Plaga nie daje spokoju turystom w Międzywodziu i Dziwnowie. Jest nie do wytrzymania

Dziwnów i Międzywodzie rozpoczęły specjalną akcję, która ma ucieszyć turystów. Trwają opryski w celu pokonania plagi owadów. Ludzie na wakacjach narzekają, że jest nie do wytrzymania.

Dziwnów i Międzywodzie to popularne miejscowości turystyczne. Osoby, które przyjeżdżają tam na wakacje, zaczęli narzekać na plagę owadów. Z tego powodu miasto postanowiło przeprowadzić opryski, które mają zakończyć ten problem.

Nowe zasady wejścia do restauracji. Wielu może być zaskoczonych, nie będzie wyjątkówNowe zasady wejścia do restauracji. Wielu może być zaskoczonych, nie będzie wyjątkówCzytaj dalej

Dziwnów i Międzywodzie - walka z plagą

Opryski rozpoczęły się w piątek. Na samym początku przeprowadzono je w Międzywodziu. W sobotę rozpoczęło się zwalczanie plagi w Dziwnowie. Chodzi o walkę z komarami. W ostatnim czasie w tamtym rejonie jest ich wyjątkowo dużo. To dokuczliwe dla turystów, dlatego też postanowiono rozwiązać ten problem.

Dziwów i Międzywodzie to nie jedynie miejscowości, w których przeprowadzono akcje. Podobnie działania miały miejsce w kilku miastach turystycznych już w czerwcu. Po weekendzie przyjedzie kolej na kolejne. W poniedziałek opryskiwanie zacznie się w Łukęcinie i Dziwnówku. Firma, która wykonuje zadanie, pochodzi z Kamienia Pomorskiego. Jakiś czas temu doszło do tragicznego zdarzenia w Dziwnowie. Pisaliśmy o nim tutaj.

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre informacje ws. Agaty Dudy w sieci. Miało być inaczej
2. Wprowadzają stan klęski żywiołowej i godzinę policyjną. Sytuacja za granicą jest dramatyczna

3. Łukasz Szumowski zrezygnuje z funkcji ministra zdrowia? Szef resortu ujawnił swoje plany

" href="https://www.biznesinfo.pl/bankomat-010820-ks-500">Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

Jak walczyć z komarami?

Główny Inspektorat Sanitarny zaleca używanie lamp owadobójczych. Są najbardziej skuteczne, a ich promieniowanie jest nieszkodliwe dla człowieka. Działają również różnego rodzaju spirale, pałeczki i świeczki. Warto również używać różnych substancji, które nakłada się na ciało lub ubranie. Występują pod postacią sprayu, płynów, kremu i chusteczek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
  2. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Mało kto wie, że od niedawna w każdą niedziele można zrobić zakupy w Biedronce. Co więcej, wyjątkowo się opłacają
  4. Rezerwacje lotów i wycieczek zostały anulowane. Władze europejskiego państwa podjęły zaskakującą decyzję
  5. Poważne kłopoty Międzyzdrojów. "Nie możemy dać sobie rady"
  6. Oburzające zachowanie polskich turystów w samolocie. Ręce opadają
  7. Terrier leżał na środku ulicy nie mogąc wstać. 11-latek w ostatniej chwili uratował go przed nadjeżdżającymi samochodami

Źródło: radioszczecin.pl, gazeta.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł